آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26382
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1392 11:41
تعداد بازدید : 583

وزیر ارتباطات:

شماره های تلفن ثابت در تمام استان ها هم کد می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های این وزارت خانه برای هم کدسازی شماره تلفن های استانی مشترکان در سراسر کشور خبر داد.

 

خبرگزاری مهر- محمدحسن نامی‌ در حاشیه چهارمین دور سفر استانی هیات دولت به استان گیلان در جمع مسوولان شهر آستانه اشرفیه، سرمایه‌گذاری در بخش فناوری اطلاعات را صرفه‌جویی در هزینه‌ها عنوان کرد و گفت: در این دوره از سفرهای استانی به دنبال تصویب مصویات جدید نیستیم بلکه در صدد تسریع در انجام مصوباتی هستیم که در دوره‌های قبل مصوب شده است.
وی با تاکید بر اینکه دولت دهم تلاش دارد در ماه‌های پایانی این مصوبات را به انجام برساند از هم کدسازی شماره‌های تلفن مشترکان تلفن ثابت در سراسر کشور خبر داد و گفت: کدهای مشترکان تلفن ثابت در استان گیلان هم کدسازی شده و از این جمله می‌توان به هم کدی تلفن‌های شهرهای لوشان و منجیل اشاره کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارایه خدمات بهتر به مشترکان تلفن ثابت و تبدیل تعرفه بین شهری با مرکز استان به تعرفه شهری، تسریع دسترسی به شبکه‌های اینترنت و امکان استفاده همه مردم از خدمات مذکور و نیز کاهش هزینه‌ها و تاثیر مثبت اقتصادی برای مردم گیلان خصوصا شهرهای کوچک را از مزایای ارزشمند این طرح دانست.
نامی ‌با تاکید بر اینکه باید برای ارایه خدمات ارتباطی به مناطق محروم بیشتر تلاش کنیم، گفت: حدود 10 هزار و 650 روستا در کشور داریم که عموم آنها زیر بیست خانوار جمعیت دارند که خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات از طریق ارتباطات بی‌سیم، به درون این روستاها آمده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :