آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2630
تاریخ انتشار : 10 آبان 1390 8:36
تعداد بازدید : 1350

دبیر سازمان:

انتخابات کمیسیون نرم افزار و فروشگاه های سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار شد

در دومین جلسه هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پس از بحث و تبادل نظر در مورد پیش نویس برنامه سه ساله هیات مدیره، انتخابات دو کمیسیون نرم افزار و فروشگاه ها برگزار شد.

فناوران- داود حقگو، دبیر نظام صنفی رایانه‌ای تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرصتی که وجود داشت انتخابات دو کمیسیون نرم‌افزار و فروشگاه‌ها برگزار شد و روسای سایر کمیسیون‌ها هفته آینده مشخص می‌شوند.
وی افزود:  پس از کاندیداتوری داوطلبان، با رای اکثریت رضا کرمی نایب رییس اول سازمان به عنوان رییس کمیسیون نرم افزار و کوروش مومنی به عنوان  رییس کمیسیون فروشگاه‌ها تعیین شدند.حقگو اضافه کرد: طبق قانون جلسات هیات مدیره سازمان باید هر دو هفته یک بار برگزار شود برای اینکه برنامه‌های سازمان هرچه زودتر تصویب شود و کمیسیون‌ها کار اجرایی خود را شروع کنند، این جلسات در حال حاضر هفته‌ای یک بار برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه یکشنبه هفته آینده سومین جلسه هیات مدیره برگزار خواهد شد،گفت: در جلسه هفته آینده اعضا در کمیسیون‌هایی که وجودشان محرز است کاندیدا شده و انتخابات آن برگزار می‌شود.
دبیر نظام صنفی رایانه‌ای تهران در ادامه افزود: ظرف یکی دو روز آینده طی فراخوانی از اعضا برای عضویت در کمیسیون نرم‌افزار و فروشگاه‌ها دعوت می‌شود.
وی ادامه داد: این فراخوان طبق آیین نامه کمیسیون سازمان است و امیدوارم اعضا آگاهانه ثبت نام کنند و بدانند مسوولیت‌شان چیست و برای آن وقت بگذارند.
حقگو اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود بسیاری از اعضای کمیسیون نرم‌افزار در دور گذشته مجددا در این کمیسیون حضور داشته باشند و سازمان بسیار از این موضوع استقبال می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :