آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26212
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1392 15:29
تعداد بازدید : 463

مدیرعامل شاپرک:

خدمات جدید PSPها در انتظار تایید بانک مرکزی

مدیرعامل شاپرک گفت: این امکان برای پذیرند ه ها فراهم شده که بتوانند به صورت دقیق از ریز تراکنش های خود هم زمان با واریز مبالغ به بانک های مربوطه شان اطلاع یابند.

 

ایسنا- سامان قطبی افزود: بسیاری از پذیرنده‌ها از این موضوع شاکی بودند که اطلاعات دقیق و ریزی از تراکنش‌های خود ندارند که شاپرک این امکان را برای آنها فراهم کرده که بتوانند به صورت دقیق از ریز‌تراکنش‌های خود هم‌زمان با واریز مبالغ به بانک‌های مربوطه‌شان به چندین روش اطلاع یابند.
وی افزود: پذیرنده‌ها برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به شرکت‌های عرضه‌کننده دستگاه‌های کارت‌خوان خود رجوع
کنند.
وی گفت: خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته سیستم از بهمن ماه سال 91 دارای ثبات کاری مناسبی بوده به نحوی که پاسخگوی تراکنش‌ها در تمامی ایام خصوصا روزه‌های پرکار انتهای سال 91 با ثبت تقریبی 30 میلیون تراکنش بوده است.
مدیرعامل شاپرک با بیان اینکه احتمال دارد تعدادی از تراکنش‌ها (زیر یک درصد) در روز موفق صورت نگیرد گفت: خطای صورت گرفته به طور معمول در ظرف 48 ساعت مرتفع می‌شود.
وی افزود: با این حال کسانی که دراین زمینه با مشکل مواجه می‌شوند می‌توانند از طریق شعبه‌ای که حساب‌شان را در آنجا باز کرده‌اند و یا با مراکز پیگیر و پاسخگو رفع این مشکلات تماس بگیرند.
قطبی در ادامه گفت: در سال جدید چندین خدمت جدید برای شرکت‌های عرضه کننده خدمات پرداخت  (PSPها) و پذیرندگان (اصناف) تهیه و به بانک مرکزی پیشنهاد شده است که در صورت تایید در چند ماه آینده اعلام و اجرایی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :