آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26209
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1392 15:26
تعداد بازدید : 476

رشد تراکنش پایانه های فروش بانک صادرات

مبلغ تراکنش هاي پايانه هاي فروش بانک صادرات ايران در پايان اسفند ماه سال 91 نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل 16 درصد رشد را نشان مي دهند.

 

بینا- اين بانک در راستاي افزايش سطح دسترسي مردم به ابزارهاي نوين بانکي و کاهش در هزينه‌ها، ترافيک و آلودگي، توسعه اين ابزارها را در اولويت قرار داده است. آمارهاي عملکردي حاکي از آن است که تعداد تراکنش‌هاي پايانه‌هاي فروش اين بانک در پايان اسفند ماه سال 45 درصد رشد نسبت به مقطع زماني مشابه در سال90 را نشان مي‌دهند.
همچنين گزارش ياد شده بيانگر رشد 28 درصدي مجموع تعداد تراکنش‌هاي دستگاه‌هاي pin pad در پايان اسفند ماه نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل است که اين ميزان رشد حاکي استقبال بيشتر مردم از خدمات نوين اين بانک است.
شايان ذکر است اين بانک با هدف قدرداني از مشتريان در جشنواره بهاره تعداد پنج دستگاه تندر 90 و هزاران جايزه نقدي ديگر را از طريق قرعه‌کشي به دارندگان کارت بانک‌هاي عضو شتاب که خريدشان را از طريق پايانه‌هاي فروش متصل به حساب‌هاي اين بانک انجام داده‌اند اهدا مي‌کند و در جشنواره عید تا عید ویژه پذيرندگان در سه دوره قرعه‌کشی تعداد پنج هزار و 663 برنده و مبلغ 37 میلیارد و 849 میلیون ریال  به حساب برندگان واريز کرده است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :