آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26202
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1392 15:14
تعداد بازدید : 698

مشاوران مديريت ICT ثبت‌نام کنند

جايزه مشاوره مديريت ايران اعطا می شود

مشاوران مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات تا پايان ارديبهشت ماه فرصت دارند که براي دريافت «جايزه مشاوره مديريت ايران» ثبت نام کنند.

 

روابط عمومي نصر تهران- سازمان مديريت صنعتي با مشارکت انجمن مشاوران مديريت و شبكه مشاوران مديريت و مهندسي ايران نخستين بار «جايزه مشاوره مديريت ايران» را با هدف معرفي پروژه‌هاي مشاوره مديريت موفق برگزار مي‌کند.
اين جايزه، فرصتي مناسب را در اختيار بهترين مشاوران و كارفرمايان پيشرو در بهره‌گيري از خدمات مشاوره مديريت قرار مي‌دهد که بتوانند تجربيات موفق خود را به اشتراك گذاشته و براي ارتقاي جايگاه خود و صنعت مشاوره مديريت كشور گام موثري بردارند.
بر اساس این گزارش، مديريت ICT نيز از جمله زمينه‌هاي تخصصي است که در فهرست اهدای جايزه مشاوره مديريت ايران قرار گرفته و از همين رو تمامي شرکت‌هاي فعال در حوزه مشاوره فاوا که مشمول شرايط مورد نظر باشند، مي‌توانند در اين انتخاب براي دريافت جايزه شرکت کنند.
براساس اعلام دبيرخانه برگزاري «جايزه مشاوره مديريت ايران»، متقاضيان تا پايان ارديبهشت‌ماه فرصت دارند براي ثبت‌نام به وب‌سايت imcaward.imi.ir مراجعه کنند.
آزاده داننده، ریيس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران به عنوان عضو هيات مديره شبکه مشاوران مديريت درباره حضور شرکت‌هاي ICT در اين جايزه و مزاياي آن گفت: خوشبختانه فناوري اطلاعات و ارتباطات يکي از 15 گروه تخصصي مشاوره مديريت در اين جايزه تعريف شده و سازمان تلاش مي‌کند که با اطلاع‌رساني لازم، شرکت‌هاي مشاوره مديريت تحت پوشش را براي حضور در اين ارزيابي و بهره‌گيري از آن ترغيب کند.
همچنين محسن مقدادی، ریيس هيات مديره انجمن مشاوران مديريت ايران با بیان اينکه حدود يک چهارم اعضای اين انجمن در زمينه مشاوره IT فعاليت دارند، گفت: در حال حاضر مشاوران مديريت IT پروژه‌هاي خوبي در سطح ملي در دستور کاري خود دارند که مي‌توانند براي دريافت اين جايزه حايز شرايط باشند. به گفته مقدادي، انجمن مشاوران مديريت ايران به عنوان نماينده انحصاري شوراي بين‌المللي موسسات مشاوره مديريت (ICMCI) از ميان برگزيدگان اين جايزه اقدام به معرفي برندگان برای حضور در فرآيند جايزه بين‌المللي مشاوران مديريت (Constantinus Award) خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :