آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26198
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1392 15:10
تعداد بازدید : 666

هم‌زمان با روز ملی خلیج فارس

کسپرسکی 2013 فارسی امروز رونمایی می شود

نسخه فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی 2013 از دهم اردیبهشت ماه هم زمان با روز ملی خلیج فارس در دسترس کاربران ایرانی قرار می گیرد.

 

فناوران- شرکت ایدکو، تنها توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه، نسخه‌های جدید محصولات خانگی کسپرسکی با رابط کاربری فارسی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.
سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو گفت: اینترنت سکیوریتی 2013 و آنتی‌ویروس کسپرسکی 2013 دو محصولی هستند که فارسی سازی رابط کاربری آنها پایان یافته و از دهم اردیبهشت ماه در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌گیرد. بقایی با اعلام اینکه دریافت نسخه‌های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی‌ویروس کسپرسکی از وب‌سایت رسمی ‌www.irkaspersky.com و یا وب‌سایت‌های نمایندگان آنلاین امکان‌پذیر است، گفت: امسال دومین سال است که کاربران ایرانی می‌توانند از نسخه‌های فارسی استفاده کنند، ضمن آنکه همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی، امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی نسخه‌های فارسی نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند به مدت یک ماه از تمامی امکانات این  محصولات به طور کامل و به زبان فارسی استفاده کنند. مدیرعامل شرکت ایدکو در خصوص جایگزینی نسخه‌های فارسی با انگلیسی نیز گفت: کاربران می‌توانند با دریافت نسخه فارسی، نسبت به نصب آن اقدام و از همان لایسنس قبلی خودشان برای فعال سازی نسخه فارسی استفاده کنند. ضمن آنکه تمامی خریداران نسخه‌های خانگی محصولات کسپرسکی نیز می‌توانند، با کد لایسنس که از سایر فروشندگان معتبر دریافت کرده‌اند، نسبت به نصب و فعال‌سازی نسخه‌های فارسی اقدام کنند. به غیر از رابط کاربری، در این نسخه‌ها تمامی قسمت‌های برنامه و پیام‌ها نیز فارسی سازی شده است.
نسخه‌های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی‌ویروس کسپرسکی که با تمامی نگارش‌های ویندوز مایکروسافت سازگار است، از امروز (دهم اردیبهشت ماه) از نشانی www.irkaspersky.com  قابل دریافت و فعال‌سازی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :