آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26119
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1392 12:11
تعداد بازدید : 1032

«برگ سبز پارمیس»؛ تحفه ای برای کسب و کارهای کوچک

هم زمان با روز ملی کارآفرینی، از نرم افزار حسابداری رایگان شرکت فناوری اطلاعات پارمیس با نام «برگ سبز پارمیس» رونمایی شد.

فناوران- مظاهر مرجانی، بنیان‌گذار پارمیس با رونمایی از نرم‌افزار حسابداری «برگ سبز پارمیس» گفت: افراد برای امور شخصی و یا کسب و کارهای کوچک می‌توانند به رایگان از این نرم‌افزار کارآمد، بدون محدودیت زمانی استفاده کنند.
وی افزود: صاحبان مشاغل کوچک و کم بازده به دلیل توان مالی اندک و یا از آنجا که عادت به خرید نرم‌افزار ندارند و نرم‌افزار را کالایی قابل خرید و فروش نمی‌دانند، معمولا از نرم‌افزارهای قفل شکسته استفاده می‌کنند یا به سوی ارزان‌ترین نرم‌افزارهای موجود در بازار سوق داده می‌شوند.
مرجانی با بیان اینکه این نرم‌افزارها گاه نرم‌افزارهای غیر استاندارد و غیر کارشناسی هستند که به صورت انفرادی تولید و پشتیبانی می‌شوند و برخی حتی دارای تاییدیه یا مجوز از هیچ ارگان یا نهادی نیز نیستند، گفت: پس از مدتی، عدم پاسخگویی این دست از نرم‌افزارها سبب می‌شود که نه تنها شخص در رسیدن به اهداف مالی خود پیشرفتی احساس نکند، بلکه رفته رفته احساس می‌کند که وقت و انرژی خود را بی‌جهت هزینه کرده است و نهایتا دوباره به حسابداری دفتری و سنتی باز می‌گردد یا در بهترین حالت بدون داشتن کوچک‌ترین نظارتی رسیدگی به فعالیت‌های مالی خود را به دست یک حسابدار می‌سپارد که طبیعتا در کسب و کارهای کوچک بازدهی خوبی نخواهد داشت. وی گفت: در این راستا تصمیم پارمیس از چندی پیش بر این قرار گرفت که با هدف گرفتن امور شخصی افراد و ساده‌ترین انواع کسب و کارهای موجود در ایران، نرم‌افزاری رایگان طراحی کند که صاحبان مشاغل کوچک و کم بازده و افراد، بدون هزینه مالی بتوانند به دنیای فناوری اطلاعات قدم گذاشته و با استفاده از رایانه، امور مالی خود را مدیریت کنند با این نگرش که در صورت توسعه فعالیت‌ها بتوانند از محصولات تجاری مطمئن و با خدمات پشتیبانی با کیفیت بعدی نیز بهره‌مند شوند.
«برگ سبز پارمیس» دارای قفل سخت‌افزاری نیست، همیشه رایگان خواهد بود و پشتیبانی رایگان آن نیز فقط از طریق سایت www.ParmisIT.com یا باشگاه مشتریان پارمیس امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین ارتقای این نسخه و انتقال اطلاعات به تمامی نسخه‌های تجاری پارمیس امکان‌پذیر خواهد بود. مظاهر مرجانی افزود: به منظور ارزیابی استقبال و نیاز کاربران و همچنین جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، نرم‌افزار برگ سبز پارمیس بدون وابستگی و از طریق پیامک، فعال‌سازی می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :