آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26114
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1392 12:6
تعداد بازدید : 592

آنتی ویروس ابری پاندا ویژه ویندوز 8

آنتی ویروس ابری پاندا به عنوان نخستین آنتی ویروس رایگان ابری دنیا، هم اکنون در فروشگاه های مایکروسافت به عنوان ضدویروس ابری ویژه ویندوز8 در دسترس کاربران قرار گرفته است.

فناوران- از این پس تمامی کاربران ویندوز8 این امکان را خواهند داشت که راه‌حل‌های امنیتی رایگان پاندا را به منظور دسترسی به بیشترین میزان حفاظت در سیستم خود به‌کار بگیرند. آنتی‌ویروس ابری پاندا دارای لوگوی سازگاری با ویندوز8 است. این به این معنی است کهpanda Cloud Antivirus در موقعیت به مراتب بهتری نسبت به آنتی‌ویروس رایگان مایکروسافت (Microsoft Essential) قرار گرفته است. آنتی‌ویروس ابری پاندا یک نسخه دیگر نیز ویژه ویندوز8 طراحی کرده که علاوه بر دارا بودن امکانات Panda Cloud Antivirus ویژگی‌های محصول Panda Cloud Antivirus Pro را نیز شامل می‌شود. شرکت پاندا سکیوریتی هم‌اکنون این نسخه پیشرفته را با 50 درصد تخفیف در اختیار کاربران ویندوز8 قرار داده است.
نسخه Pro ویژگی‌های دیگری را نسبت بهPanda Cloud Antivirus در خود جای داده که از جمله این امکانات می‌توان به فایروال، حفاظت از شبکه WiFi و پشتیبانی فنی در زبان‌های متعدد اشاره کرد.
شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :