آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2603
تاریخ انتشار : 9 آبان 1390 10:37
تعداد بازدید : 497

پس از اعلام ماندن در بازار PC

اولترابوک های HP در راه است

پس از آنکه شركت HP رسما اعلام کرد که در بازار کسب و کار کامپیوترهای شخصی ماندگار است، این مطلب را نیز عنوان کرد که به بازار Ultrabookها نیز وارد خواهد شد.

فناوران- تاد برادلی، نایب رییس گروه سیستم‌های شخصی HP می‌گوید:‌ اولترابوک یک مجموعه از نوت‌بوک‌های کمتر از ۱۷ میلی‌متر است و در حال حاضر، تمرکز ما بر روی داشتن مجموعه‌ای در فضای این اولتراموبایل است.
وی با بیان اینکه این لپ‌تاپ‌ها با مک‌بوک ایر شرکت اپل رقابت می‌کنند، افزود: HP به همراه شرکت دل، یکی از آخرین سازندگان مهم PC خواهند بود که به بازار لپ‌تاپ‌های کمتر از 8 اینچ و سبک وزن‌تر از ۳ پوند وارد می‌شوند.
 درون کرشا، یکی از تحلیلگرانGAP Intelligence می‌گوید:‌ HP باید هدف خود را از ورود به بازار اولترابوک‌ها اعلام می‌کرد، اما به طور قابل توجهی سکوت کرده است. این در حالی است که شرکت‌های Lenovo، Asus، Acer و توشیبا مدل‌های فوق باریک خود را ارایه داده‌اند.
بر اساس این گزارش، این بزرگ‌ترین سازنده PC در جهان، باید تمام نیروی خود را صرف محصول جدیدش کند. مگ ویتمن، مدیرعامل شرکت در این باره می‌گوید:‌ ما از فشار کاری که در کوتاه مدت با آن مواجه خواهیم بود، آگاهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :