آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2586
تاریخ انتشار : 9 آبان 1390 9:59
تعداد بازدید : 573

رشد فروش محصولات و خدمات دانش بنيان شركت هاي عضو پارك فناوري پرديس

فروش محصولات و خدمات دانش بنيان شركت هاي عضو پارك فناوري پرديس در سال 89 نسبت به سال قبل از آن، رشد قابل توجهي داشته است.

فناوران- اكبر قنبرپور، مدير امور واحدهاي فناور پارك فناوري پرديس با اشاره به عضويت 110 شركت در پارك فناوري پرديس افزود: ارزيابي انجام شده از 25 شركت عضو پارك فناوري پرديس نشان داد كه اين تعداد شركت با گردش مالي 720 ميليارد ريالي موفق به فروش محصولات و خدمات خود به ارزش 212 ميليارد ريال در سال 1389 شده‌اند.
وي با تاكيد بر اينكه رقم ذكر شده مربوط به كمتر از يك چهارم شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس است، افزود: اين ميزان فروش محصولات و خدمات دانش‌بنيان در شرايطي است كه بر اساس آمار موجود‌، ميزان صادرات شركت‌هاي عضو پارك فناوري در حال حاضر بيش از 65 ميليون دلار است و اين محصولات به بيش از 30 كشور جهان صادر مي‌شود.
مدير امور واحدهاي فناور پارك فناوري پرديس گفت: اطلاعات اخذ شده حاكي از آن است كه 35درصد فروش شركت‌هاي دانش‌بنيان عضو پارك‌ مربوط به فروش محصولات با فناوري پيشرفته بوده و 65 درصد نيز مربوط به فروش خدمات فناورانه و مهندسي بوده است.
قنبرپور با اعلام اينكه هم اکنون 45 شركت در پارك فناوري پرديس مستقر هستند، ابراز اميدواري كرد تا پايان سال جاري و با استقرار 80 شركت دانش‌بنيان در پارك فناوري پرديس و بهره‌مندي آنها از مزاياي حضور در پارك، ارقام فوق با جهش قابل توجه
ديگري روبه‌رو شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :