آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2582
تاریخ انتشار : 9 آبان 1390 9:51
تعداد بازدید : 934

مركز ICT وزارت نيرو هنوز راه اندازي نشده است

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات وزارت نيرو با بيان اينكه هنوز مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات اين وزارتخانه راه اندازي نشده است، گفت: مشکل اصلي ما این است که ساختار وزارت نیرو با وزارتخانه های دیگر متفاوت است. یعنی تمام کارهای تصدی گری ما را شرکت ها انجام می دهند که عمدتا شرکت توانیر و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور است و این دو شرکت با اینکه تقریبا تمام حجم فعالیت های اجرایی وزارتخانه را انجام می دهند اما غیردولتی اند و این ساختار قدری ما را با سایر دستگاه ها متفاوت و متمایز می کند.

فناوران- رضا فاطمی افزود:  برای تشکیل این مرکز تا به حال با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری پیگیری‌هايي انجام می‌دهیم و آنها هم با ما مکاتبه دارند و همکاران‌مان سعی دارند به نحوی این مرکز ایجاد شود.
به گفته وي، زمان دقيق راه‌اندازي مرکز ICT وزارت نیرو هنوز مشخص نيست چراكه اين موضوع به دفتر تحول اداری‌مان مربوط می‌شود اما در نهایت تصمیم با شخص اول وزارتخانه یعنی وزیر یا دست‌ کم معاون تحقیقات و منابع انسانی‌شان است که باید تصمیم بگیرند.
وي در مورد برنامه‌هاي فناوري اطلاعات اين وزارتخانه گفت: هم‌اكنون نظام‌نامه GIS  و آمار وزارت نيرو تهيه شده و هم‌اكنون ملاك ما همان نظام‌نامه‌هاي ابلاغي از دستگاه‌هاي بالادستي است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :