آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24751
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1392 11:6
تعداد بازدید : 393

آیين نامه اجرايي قانون امور گمركي ابلاغ شد

آیين نامه اجرايي قانون امور گمركي در 221 ماده و مشتمل بر 13 بخش تصويب و توسط هیات وزيران برای اجرا در گمرک جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.

خبرگزاری مهر- آیين‌‌نامه اجرايي قانون امور گمركي در 221 ماده و مشتمل بر 13 بخش تصويب و توسط هيات وزيران ابلاغ شد. این آیين‌‌نامه پس از طي مراحل قانوني و تصويب هيات وزيران به گمرک جمهوري اسلامي ايران ابلاغ شد.
بر اساس اين گزارش، با توجه به درج آیين‌نامه فوق در مورخ 7 فروردين ماه 1392 در روزنامه رسمي جمهوري اسلامي ايران، متعاقبا اقدامات لازم توسط گمرک برای اجرايي کردن آیين‌نامه فوق اعمال خواهد شد.
در تدوين آیين‌نامه اجرايي قانون امور گمركي با بخش‌بندي و فصل بندي مواد طبق قانون امور گمركي تلاش شده، دسترسي فعالان تجاري و كارشناسان امور گمركي به بند‌هاي آیين‌‌نامه كه مرتبط با قانون امور گمركي است تسهيل شود تا از پراكندگي ارتباط مواد قانون و آیين‌‌نامه جلوگيري شود.
با توجه به تصويب قانون امور گمركي در تاريخ 22 آبان ماه 88 و تصويب آیين‌‌نامه اجرايي قانون مذكور توسط هيات وزيران، تكاليف قانوني در خصوص به‌ روز شدن قانون و آیين‌‌نامه اجرايي آن توسط گمرک ايران انجام شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :