fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 24750
  تاریخ انتشار : 19 فروردین 1392 11:5
  تعداد بازدید : 476

  معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت:

  نیاز به شرکت های پیمانکاری افزایش می یابد

  معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صدور سالانه بالغ بر 10 هزار جواز تاسیس واحدهای صنعتی توسط این وزارت خانه، گفت: هم اکنون باید با بهره گیری از شرکت های مهندسی، تدارک و اجرا (متا) نهضت صنعتی سازی در حوزه صنعت و معدن به راه بیفتد.

  ایرنا- سید علیرضا شجاعی در جلسه مشترک شورای مدیران معاونت برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان مدیریت صنعتی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل جدید سرمایه‌گذاری، گفت: از این پس نیاز به شرکت‌های پیمانکاری (EPC) افزایش می‌یابد، بنابراین باید در این امر، سیستم و روند کار تسهیل شود.
  شجاعی افزود: استفاده از شرکت‌های متا باید تسهیل‌گر فعالیت‌های صنعتی و معدنی و گسترش‌دهنده آن باشد و سرمایه‌گذاران را به استفاده از این روش ترغیب کند.
  وی گام اول برای توسعه فعالیت‌های شرکت‌های متا را ایجاد بانک اطلاعاتی گفت: در گام بعدی می‌توان نسبت به رتبه‌بندی این شرکت‌ها اقدام کرد اما آن‌چه مشهود است، تعریف مدل فعالیت‌ این شرکت‌ها به صورت تجاری است.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت این وزارت‌خانه را یکی از همراهان و پشتیبانان شرکت‌های «مهندسی، تدارک و اجرا» دانست و افزود: این شرکت‌ها می‌توانند با ایجاد جذابیت نسبت به جذب سرمایه‌گذار اقدام کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :