آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24700
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1392 10:7
تعداد بازدید : 632

در واکنش به تحریم های اتحادیه اروپا

پلیس فتا: تحریم،مدال افتخاری برسینه ماست

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا با صدور بیانیه ای اقدام اتحادیه اروپا و وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن نام این پلیس در لیست تحریم ها را محکوم کرد.

فناوران- متن بیانیه پلیس فتای ناجا به این شرح است:
((و قل جاءالحق و زهق‏الباطل ان‏الباطل کان زهوقا))
و بگو حق فرا رسید و باطل مضمحل و نابود شد و باطل نابود شدنی است. (سوره اسراء آیه 81)
مقام معظم رهبری: آن چه که اینها را از ملت ایران عصبانی می‌کند و به این جور تصمیم‌ها وادار می‌کند سرافرازی ملت ایران است، گردنکشی ملت ایران است، این روحیه استقلال، این روحیه قدر خودشناختن، این روحیه عدم تسلیم که به برکت اسلام و قرآن به وجود آمده، این است که آنها را عصبانی می‌کند.
برکسی پوشیده نیست که ملت ایران در پس تحریم‌های غرب و استکبار جهانی، همواره عزت، بالندگی و سرافرازی کسب کرده است و در پی آن مقوله تامین امنیت فضای سایبری نیز از این قاعده مستثنی نیست. پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا پلیسی است جدیدالتاسیس، جوان، متکی بر دانش و مهارت بالای فنی بومی و پیشرو در نوآوری، خلاقیت و دارای استعدادهایی سرشار که توانسته است احساس امنیت کاربران ایرانی در فضای مجازی را به نحو چشم‌گیری ارتقا داده و زمینه را برای بهره‌گیری بیشتر از فرصت‌ها و مزایای فضای تولید و تبادل اطلاعات برای هم‌وطنان عزیز فراهم کند.
این پلیس در ابعاد بین‌المللی نیز، با نگاه و رویکردی جهانی و انسانی و مبتنی بر قانون، در همکاری با سازمان‌های رسمی مانند اینترپل و پلیس سایر کشورهای دنیا و از جمله ایالات متحده آمریکا (در شناسایی حملات سایبری به بانک معروف سیتی بانک آمریکا و عملیات‌های بین‌المللی پانگه آ چهار و پنج با حضور 88 کشور) حسن نیت و عزم راسخ خود برای تامین امنیت جهانی فضای سایبر را نشان
داده است.
پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا، اقدام یک جانبه و خارج از قاعده اتحادیه اروپا و وزارت خزانه‌داری آمریکا در تحریم این پلیس که مغایر با حقوق و قوانین تصریح شده بین‌المللی در خصوص نقض آشکار حاکمیت و دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود، را قویا محکوم کرده و مجددا بر آرمان و اهداف عالی خود که همانا خدمت به ملت شریف ایران و ایجاد و پاسداشت امنیت آنان در بستر فضای تولید و تبادل اطلاعات است، تاکید کرده و تحریم‌های اخیرکه نشانه‌ای روشن از توانمندی، هوشمندی و قدرت تعهد و تخصص فرزندان شما ملت عزیز در این پلیس است را مدال افتخاری بزرگ بر سینه خود دانسته و این تحریم‌ها را اقدام باطل و نشانه‌ای از ناتوانی و شکست در پیاده‌سازی توطئه‌های استکبار جهانی علیه ملت بزرگ، سرافزار و قدرتمند ایران اسلامی می‌داند.
ما به‌عنوان سربازان و خادمان اسلام، ولایت و مردم عزیز و قدرشناسمان همچون گذشته بر سر پیمان خود ایستاده‌ایم و هیچ هدفی جز عزت، اقتدار، امنیت و آرامش مردم کشورمان
نداریم.
صیانت از منافع و اقتدار ملی با رعایت حفظ حریم خصوصی و آزادی مشروع و سرمایه‌های مادی و معنوی و اسرار کسب و کار و مالکیت خصوصی مردم عزیزمان همواره سر لوحه کار پلیس فتا بوده و خواهد بود. شاید پلیس فتا به‌زعم دشمنان تهدیدی برای آنها محسوب شود. اما حتما فرصتی برای ما محسوب می‌شود که با جان‌فشانی در راستای تامین امنیت سایبری، پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان تلاش و کوشش کنیم».


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :