آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24622
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1392 11:0
تعداد بازدید : 515

بدون تیتر

رحيم ممبيني، معاون بودجه معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي ریاست جمهوری گفت: بررسي لايحه بودجه سال 92 از 18 فروردين ماه در مجلس آغاز مي شود.

مهدي غضنفري، وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به نام‌گذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري و ضرورت استقلال ارزي، بايد نامزدهاي رياست جمهوري طرح‌هاي خود را در خصوص تامين ارز از محل درآمدهاي غيرنفتي به مردم ارايه كنند تا آنها تصميم‌گيري كنند.
مجید صنیعی، رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی از برنامه‌ریزی برای انتشار اسکناس‌های درشت خبر داد و گفت: در قالب 50 سوژه گوناگون طراحی اسکناس‌های 20 و 50 هزار تومانی در دست تهیه قرار دارد.
مقام مسوول بانکی با اشاره به ادغام 6 نهاد پولی در دو موسسه اعتباری گفت: با توجه به اینکه این موسسات سرمایه لازم برای فعالیت را تامین نکردند، در دو موسسه دیگر ادغام خواهند شد. بر اساس اعلام قبلی، موسسات کارسازان آینده، پیشگامان و ریحانه‌گستر مشیز و همچنین موسسات فردوسی، فرشتگان و افضل توس با یکدیگر ادغام و به دو موسسه تبدیل خواهند شد.
سيدمرتضي بختياري، وزير دادگستري گفت: تشكيل دادسراي نفتي، پولي و بانكي گام جديدي براي تخصصي کردن دادگاه‌ها و دادسراهاست که در راستاي تحقق ماده 211 برنامه پنجم توسعه در حال انجام است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :