آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2462
تاریخ انتشار : 4 آبان 1390 10:54
تعداد بازدید : 464

توضیح و تصحیح

در صفحه 5 شماره 1480 سه شنبه 3 آبان ماه خبری با این عنوان"رحمتي: منافع خرد و ناچيز را فداي اهداف بلندمدت نکنيم" درج شده که تیتر درست آن "رحمتی: اهداف بلند مدت را فدای منافع خرد و ناچیز نکنیم" است. جوابیه دبیرخانه نظام صنفی رایانه ای استان تهران درباره این خبر در ادامه می آید.

با سلام و احترام،
ضمن تشکر از درج خبر توديع و معارفه اعضاي هيات مديره سازمان نظام صنفي رايانه ­اي استان تهران به اطلاع مي ­رساند در درج تيتر خبر يادشده مندرج در صفحه 5 شماره 1480 سه شنبه 3 آبان ماه «رحمتي: منافع خرد و ناچيز را فداي اهداف بلند مدت نکنيم» متاسفانه، تطبيق با اصل مطلب بيان شده ندارد. همان طور که در پاراگراف دوم از ستون سوم مطلب مذکور به درستي درج گرديده است برخلاف برداشت انجام شده و درج در عنوان، رياست محترم نظام صنفي رايانه­ اي کشور تاکيد نموده­ اند: سازمان به لحاظ نهادينه کردن رفتارهاي مبتني بر احترام متقابل، رفتارهاي مبتني بر پذيرش فضاي نقد، بلند مدت نگري به جاي کوتاه مدت نگري و منافع خرد و ناچيز را فداي اهداف بلند مدت کردن و بسياري از بايدها و نبايدهاي ديگري که در درون خود نهادينه کرده بود توفيقات مشخصي داشت.
لذا در واقع عنوان مندرج براي مطلب کاملا عکس مطلب بيان شده بود که انتظار مي­ رود به نحو شايسته درهمان صفحه اطلاع رساني مناسب صورت پذيرد.
داود حقگو دبیر نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :