آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2458
تاریخ انتشار : 4 آبان 1390 10:43
تعداد بازدید : 607

افزایش تمرکز msi روی بازار نوت بوک های پیشرفته و گیمینگ

به دنبال شایعاتی در مورد اینکه msi قصد دارد کسب وکار حوزه نوت بوکش را کوچک کند و در بازار متوسط و روبه پایین تمرکز کند این شرکت تایوانی اعلام کرد که تنها مي خواهد ساختار بازار محصولات نوت بوکش را اصلاح کند و حجم تجارت OEM خود را نیز کاهش
نمی دهد.

فناوران– به گزارش دیجی‌تایمز، msi قصد دارد در آینده محصولات گیمینگ در رده متوسط و پیشرفته تولید کند، این در حالی است که این محصولات را در کشور تولید خواهد کرد و سفارش‌های OEM را برای کاهش هزینه‌ها به خارج از کشور برون‌سپاری می‌کند.
بر اساس این گزارش، فروشندگان صاحب برند نوت‌بوک اخیرا با تغییرات عمده‌ای روبه‌رو شده‌اند و این شایعه در مورد msi رقم خورد که این شرکت قصد دارد کسب‌وکار نوت‌بوکش را کوچک کند و امکان دارد از صنعت نوت‌بوک خارج شود که این شایعات باعث خروج عده‌ای از کارمندان این شرکت نیز شد.
اما بازیگران اصلی بازار PC می‌گویند که قرار نیست msi به بازار رده Entry Level برود و این شرکت در آینده تمرکزش را بر بازار رده متوسط و Hi-End و حوزه گیمینگ بیشتر می‌کند تا از این طریق سود خالصش را افزایش دهد.  
به عنوان مثال msi کم‌کم قصد دارد حجم تولید نت‌بوک‌هایش را کاهش دهد و بیشتر به سمت تولید تبلت برود که این موضوع را می‌توان از تولید Windpad 110w این شرکت که مبتنی بر ویندوز 7 و پلات‌فورم Brazos شرکت AMD ساخته شده فهمید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :