آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2454
تاریخ انتشار : 4 آبان 1390 10:36
تعداد بازدید : 447

بیل مک‌درموت، مدیرعامل شرکت:

حضور SAP در خاورمیانه صددرصد افزایش می يابد

بیل مک درموت، یکی از دو مدیرعامل SAP اعلام کرد که این شرکت به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده نرم افزارهای سازمانی در جهان طی 12 ماه آتی حضور خود را در خاورمیانه صددرصد افزایش خواهد داد.

همكاران سيستم-  مک‌درموت اعلام کرد شرکتش که متخصص در زمینه تولید نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی(ERP) است، فعالیت گسترده‌ای را انجام داده تا به نیازهای شرکت‌های حاضر در منطقه خاورمیانه پاسخ گوید و ابزارهای خود را با این شرکت‌ها و سازمان‌ها سازگار کند.
 او در این باره گفت: درخواست برای خرید محصولات SAP بسیار زیاد و بیش از توان موجود است و به همین خاطر ما می‌کوشیم فعالیت‌های عملیاتی خود را در خاورمیانه طی 12 ماه آتی دو برابر کنیم. ما امیدواريم که صدها و چه بسا هزاران فرصت شغلی جدید در خاورمیانه به وجود آوریم.
 شرکت SAP از اوت سال گذشته 100 کارمند جدید را در منطقه خاورمیانه و آفریقا(MENA) به کار گرفت و دفاتری را در عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مصر و قطر باز کرد.
 مک‌درموت همچنین توضیح داد که SAP قصد دارد ارتباطات خود با تعداد زیادی از دانشگاه‌های منطقه را افزایش دهد که از جمله آنها می‌توان به دانشگاه‌های UAEU و Zayed University در امارات متحده عربی اشاره کرد تا از این طریق استعدادهای برنامه‌نویسی و فناوری در منطقه کشف شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :