آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2452
تاریخ انتشار : 4 آبان 1390 10:31
تعداد بازدید : 1100

تشریح چگونگی استفاده از سرویس آوای انتظار همراه اول

مشترکان همراه اول با استفاده از یکی از روش های پیام کوتاه (SMS)، تلفن گویا (IVR) و سایت آوای انتظار همراه اول می توانند به خرید آهنگ آوای انتظار اقدام کنند.

موبنا - مشترکان می‌توانند برای دریافت کدهای چند آهنگ پرمتقاضی سرویس آوای انتظار یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8989 ارسال کنند.
همچنین مشترکان به منظور خرید آهنگ می‌توانند “کد آهنگ” مورد نظر را به صورت لاتین به شماره 8989 ارسال کنند.
 درهمین حال مشترکان می‌توانند برای خرید آهنگ با استفاده از گوشی تلفن همراه خود با سامانه اطلاع‌رسانی 09990 (به صورت رایگان) تماس گرفته و با انتخاب منوی خدمات غیرحضوری، سرویس‌های جدید، سرویس آوای انتظار و فشردن کلید یک ، کد آهنگ مورد نظر خود را وارد کرده و سپس کلید مربع را انتخاب و خرید خود را تکمیل کنند.
 و درنهایت مشترکان می‌توانند با ورود به سایت آوای انتظار (http://rbt.mci.ir) از منوی “ثبت نام” برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند. برای این منظور لازم است ابتدا شماره تلفن همراه را وارد کرده سپس یک پیام کوتاه حاوی رمز عبور برای مشترک ارسال می‌شود.
ابتدا وارد سایت آوای انتظار (http://rbt.mci.ir) شده و از منوی “ ثبت نام “ برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنید. برای این منظور شماره تلفن همراه را وارد کنید یک پیام کوتاه حاوی رمز عبور برای مشترک ارسال می‌شود. سپس وارد سایت آوای انتظار همراه اول شده و پس از وارد کردن نام کاربری شماره تلفن همراه بدون0 مثال (9123456789) و رمز عبور به صفحه اصلی وارد شوید و پس از شنیدن آهنگ‌ها و انتخاب آهنگ مورد نظر، دکمه خرید را کلیک کنید.
مشترکان به منظور تغییرآهنگ سرویس آوای انتظار با استفاده از روش‌های پیام کوتاه (SMS)، تلفن گویا(IVR) و سایت آوای انتظار همراه اول(http://rbt.mci.ir ) می‌توانند تا 30 روز پس از خرید به صورت رایگان نسبت به تغییر آهنگ خود اقدام کنند.
مشترکان تلفن همراه می‌توانند برای قطع سرویس از روش‌های پیام کوتاه(SMS)، تلفن گویا(IVR) سایت آوای انتظار همراه اول( (http://rbt.mci.ir) اقدام کنند.
درصورت قطع سرویس، هزینه خریدآهنگ به مشترک اخذ نمی‌‌شود.
لازم به ذکر است همراه اول این سرویس را برای مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری خود و پس از ارايه آزمایشی سرویس آوای انتظار در نمایشگاه ایران تلکام 2010، همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر سرویس آوای انتظار  ارايه کرده است.
در صورت تماس با مشترکانی که سرویس آوای انتظار آنها فعال است، برای تماس گیرنده به جای بوق، آهنگ پخش می‌شود.
سرویس آوای انتظار نیازی به تنظیمات گوشی نداشته و مشترک می‌تواند با هر نوع گوشی از این سرویس استفاده کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :