آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2443
تاریخ انتشار : 4 آبان 1390 10:8
تعداد بازدید : 437

با برگزاری همایش ملی دانشگاه الکترونیکی

چالش ها و نقاط قوت توسعه دانشگاه الکترونیکی بررسی می شود

همایش ملی دانشگاه الکترونیکی با شعار “تحول نوین در توسعه پایدار” روزهای اول و دوم آذرماه سال جاری در دانشگاه الزهرا برگزار می شود.

مهر- هدف از برگزاری این همایش بررسی چالش‌ها و نقاط قوت توسعه دانشگاه الکترونیکی، راهکارهای علمی توسعه دانشگاه الکترونیکی، آشنایی با دانشگاه‌های الکترونیکی در سایر کشورهای جهان، تبیین جایگاه دانشگاه الکترونیکی در توسعه پایدار و ارزیابی هزینه فایده گسترش دانشگاه الکترونیکی است.
براین اساس این همایش در محورهای مشخصه‌های استاد و دانشجوی الکترونیکی، شاخص‌های جهانی دانشگاه الکترونیکی، آزمون الکترونیکی، یادگیری الکترونیکی، کیفیت محتوای آموزش الکترونیکی، اتوماسیون و سیستم‌های جامع دانشگاهی برگزار می‌شود.
همچنین استانداردهای آموزش دانشگاه الکترونیکی، کتاب الکترونیکی، تجاری سازی یادگیری الکترونیکی و اقتصاد یادگیری الکترونیکی از دیگر محورهای همایش ملی دانشگاه الکترونیکی است که فرصتی خواهد بود تا محققان، دانشگاهیان و مهندسان فناوری اطلاعات در کشور با ارایه مقاله و ایراد سخنرانی، یافته‌های علمی، پژوهشی و کاربردی خود را در این همایش
 مبادله کنند.
آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش 15 آبان ماه خواهد بود و علاوه بر دانشگاه الزهرا که برگزار کننده این همایش ملی است پژوهشکده اقتصاد اسلامی صدر و موسسه اینترنتی زبان‌های خارجی – ezaban- نیز در برگزاری این همایش همکاری خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :