آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2429
تاریخ انتشار : 4 آبان 1390 9:25
تعداد بازدید : 853

فستیوال بازی های CINEMA 3D ال جی در ایران برگزار می شود

شرکت ال جی قصد دارد فستیوال بازی های سینماسه بعدی در دور دنیا برگزار کند و توانایی محصولات سه بعدی خود را در حیطه بازی های رایانه ای به نمایش عموم بگذارد.

 فناوران- این مسابقات انعکاس‌دهنده انرژی و هیجانی است که ماه ژوئن گذشته در سئول توانست توجه 50 هزار تماشاگر و شرکت‌کننده این فستیوال را به خود جلب کند.
ال‌جی قصد دارد که فستیوال بازی‌های سه‌بعدی خود را در 20 کشور مختلف جهان برگزار کند که شامل کانادا و امارات متحده نیز می‌شود. با وجود این تماشاگران می‌‌توانند سری کاملی از محصولات سه‌بعدی ال‌جی را همان طور که در نمایشگاه Gamescom آلمان اتفاق افتاد تجربه کنند.
Gamescom یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بازی و سرگرمی‌‌ در دنیاست که در آن بیش از 250 هزار بازدیدکننده توانستند محصولات سینمای سه‌بعدی ال‌جی، مانیتورها، پروژکتورها، سیستم‌های صوتی سینمای خانگی و گوشی هوشمند Optimus 3D ال‌جی را در یک فضای بازی حقیقی مشاهده و استفاده کنند.
بازدیدکنندگان غرفه ال‌جی می‌توانستند جدیدترین بازی‌های سه‌بعدی مانند Blizzard را توسط XBOX Kinect مایکروسافت بازی کرده و از دنیای سه‌بعدی لذت ببرند.
 همچنین با بهره‌برداری از فناوری مبدل بازی‌های دوبعدی به سه‌بعدی ال‌جی، تمام بازی‌ها را می‌‌توان سه‌بعدی مشاهده کرد.
عینک‌های سبک و بدون باتری ال‌جی که قابل استفاده برای تمام محصولات سینمای سه‌بعدی هستند به هزاران بازدیدکننده این امکان را می‌‌داد که تمام حرکات را با عینک‌های خود که به صورت رایگان در نمایشگاه به آنها اهدا شده بود، مشاهده کنند.
به گفته مدیران ارشد ال‌جی در این بخش، تنها شنیدن این موضوع که محصولات سه‌بعدی ال‌جی عالی هستند مهم نیست، بلکه در عمل باید کارکرد آنها را مشاهده کرد و به برتری‌شان پی برد. در حال حاضر ال‌جی تنها شرکتی است که تجربه سه‌بعدی را در طیف گسترده‌ای از محصولات به بازار عرضه می‌‌کند.
در فستیوال بازی‌های سه‌بعدی که به تدریج در تمامی کشورها برگزار خواهد شد، هزاران نفر از میان مشتریان و مسابقه‌دهندگان می‌توانند علت تفاوت نسل جدید محصولات سه‌بعدی ال‌جی را با دیگر رقبا احساس کنند. گفتنی است این فستیوال به زودی در ایران نیز برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :