آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2424
تاریخ انتشار : 3 آبان 1390 11:44
تعداد بازدید : 592

با پشتيباني از فناوري 3D Vision 2 انویدیا

مانیتور 27 اینچی سه بعدی اسوس رسید

اسوس جديد ترين صفحه نمايش خود را با قابليت پشتيباني از فناوري سه بعدي در سایز 27 اینچی و رزولوشن 1080×1920 پيکسل وارد بازار کرد.

فناوران - VG278 جديدترين محصول Asus با قابليت پشتيباني از نسل جديد فناوري سه‌بعدي شرکت Nvidia به نام 3D Vision 2 است که امکان نمايش تصاوير سه‌بعدي  به بهترين کيفيت و کمترين ميزان Flicker را
فراهم می‌آورد.
 با وجود اينکه در نسل قبل اين فناوري تصاوير سه‌بعدي به خوبي نمايش داده مي‌شدند، اما Nvidia با بهبود عينک‌ها و فناوري انتقال اطلاعات بين عينک و سيستم پرش تصوير را به ميزان چشمگيري کاهش داده است.
 علاوه بر اين پشتيباني از فناوري NVIDIA lightboost  باعث مي‌شود که در حالت سه‌بعدي ميزان روشنايي تا دو برابر افزايش يافته بدون اينکه تغييري در مصرف انرژي ايجاد شود.
اين موضوع باعث مي‌شود هنگامي که کاربر در حال اجراي بازي به صورت سه‌بعدي است بتواند جزييات بيشتري را در بازي‌هايی مانند Batman و Metro 2033 که داراي محيط تاريکي است به دست آورد.
 همچنين با وجود اين فناوري ميزان زاويه ديد کاربر تا حدود 20 درصد افزايش مي‌يابد.
 طبق اطلاعات ارایه شده اين محصول تازه وارد داراي زمان پاسخدهي 2 ميلي‌ثانيه و 120 هرتز سرعت Refresh است که اين موضوع باعث مي‌شود هنگام نمايش تصاوير سه‌بعدي کاربر هيچ کدام از فريم‌ها را از دست ندهد و تصاوير به صورت يکنواخت نمايش
 داده شود.
 همچنين وجود فناوري اختصاصي Dual-Side LCD Driving باعث کاهش زمان شارژ شدن سلول‌هاي LCD‌ مي‌شود که اين موضوع موجب جلوگيري از ايجاد حالت Ghosting (ايجاد سايه در تصوير)، باقي ماندن خطوط روشن و ارایه تصاوير کاملا روان هنگام پخش تصاوير مي‌شود.
 اسوس براي ايجاد ارتباط بهتر بين عينک و دستگاه، گيرنده را به گونه‌اي طراحي کرده است که کمترين ميزان اختلال را داشته باشد. در اين حالت مي‌توان با استفاده از منوي دستگاه يکي از سه گيرنده Infera Red را فعال کرد تا ارتباط بهتري بين عينک و دستگاه
به وجود آيد.
 علاوه بر تمام اين موارد وجود ويژگي‌هايي مانند Vivid، طراحي Ergonomic و امکانات ارتباطي خوبي مانند رابط HDMI نسخه 1.4a، پورت DVI‌ نوع D و پورت D-Sub‌ نياز هر کاربر سخت‌پسندي را بر‌آورده مي‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :