آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2421
تاریخ انتشار : 3 آبان 1390 11:37
تعداد بازدید : 995

برای تسهیل رقابت با رقبا

محصولات اپل ارزان می شود

شرکت اپل قصد دارد هزینه های تمام شده تولید خود را تا آنجا که می شود کاهش داده تا راه رقابت با سایر تولیدات شرکت های رایانه ای برایش هموارتر شود.

فناوران- در حال حاضر خریداران تلفن همراه هوشمند می‌توانند برای داشتن یک محصول جدید دو روش را انتخاب کنند.
 خریداران یا می‌توانند ایستادن در صف‌های طولانی را ترجیح دهند و محصول جدید را به همراه یک قرارداد دو ساله استفاده از سرویس بی‌سیم اینترنت به مبلغ 199 دلار تهیه کنند، یا اینکه ایستادن در صف‌های طولانی اپل را بی‌خیال شوند و با پرداخت مبلغ بیشتر، از شرکت‌های رقیب اپل مانند موتورولا ، سامسونگ و یا HTC خرید کنند.
بر اساس گزارش نیویورک‌تایمز، از انتهای دهه 90 میلادی شرکت اپل برای رقابت با بزرگان دنیای رایانه تصمیم گرفت با گسترش خط تولید خود، قیمت محصولاتش را کاهش دهد.
جدای از رقابت اپل با سایر شرکت‌ها، اپل محصولات زیادی مانند آیفون، آی‌پد و آیپاد را برای اولین بار به کاربران معرفی کرد و به عقیده کارشناسان، سیاست اپل با عرضه این محصولات آن بود که شمار زیادی از کاربران را به عنوان مخاطب اصلی این نوآوری‌ها مورد هدف قرار دهد.
کما اینکه فروش نزدیک به 4 میلیون دستگاه آیفون 4S در هفته‌های اخیر گواه خوبی بر این ادعاست.
اکنون کارشناسان عقیده دارند اپل با افزایش ظرفیت تولید محصولاتش قصد دارد هزینه‌های تمام شده تولید خود را تا آنجا که می‌شود کاهش دهد تا راه رقابت با سایر تولیدات شرکت‌های رایانه‌ای برایش هموارتر شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :