آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24146
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391 22:59
تعداد بازدید : 475

بدون تیتر

رحیم ممبینی، معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی از دو برابر شدن یارانه کالاهای اساسی در سال آینده خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از بروز مشکل برای مردم، برای کالاهای اساسی و به طور ویژه کالاهای مورد نیاز کشور، یارانه کافی پیش بینی شده است.

 رییس‌جمهور پس از بازگشت از ونزوئلا، با آرزوی آمرزش برای رییس‌جمهور فقید ونزوئلا، او را فردی معرفی کرد که به دنبال عدالت، برادری، دوستی و کرامت انسانی یعنی همان اهداف انقلاب اسلامی بود.
 استاندار تهران با بیان اینکه تمامی شرایط برای انتقال وزارت‌خانه‌ها به شهر جدید پرند انجام شده و دیگر بهانه‌ای وجود ندارد گفت: این موضوع را به وزارتخانه‌ها اعلام کرده‌ایم، آنها باید بروند زمین را ببینند و جانمایی کنند تا هر چه زودتر سبک‌سازی تهران انجام شود.
 دور جدید مذاکرات مذاکرات نفت و گازی ایران و عراق آغاز شده است که صادرات گاز طبیعی، گازوییل و چانه‌زنی درباره رقابت به منظور احراز دبیرکلی اوپک سه محور اصلی مذاکرات دو طرف در نشست بغداد است.
  محمد جهرمی مدیرعامل سابق بانک صادرات در واکنش به اظهارات متهم فراری فساد سه هزار میلیاردی گفت که موضوع واگذاری LC به خسروی و گروه ملی فولاد خوزستان در زمان مسوولیتش در بانک صادرات صحت ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :