آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24143
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391 22:54
تعداد بازدید : 1038

با ارایه نرم‌افزار فارسی

امکان خرید گروهی با موبایل فراهم شد

امکان خرید گروهی با استفاده از تلفن همراه و پرداخت از طریق درگاه های بانکی با نصب نرم افزار فارسی روی گوشی های موبایل مجهز به سیستم عامل آندرویید فراهم شد.

فناوران- شرکت کسب و کار نوین ایرانیان –نت برگ- روز چهارشنبه گذشته طی مراسمی از نرم‌افزار خرید گروهی برای گوشی‌های آندروییدی رونمایی کرد.
علیرضا صادقیان مدیرعامل کسب و کار نوین ایرانیان در این مراسم گفت:‌ نرم‌افزار خرید گروهی با قابلیت سازگاری با سیستم‌عامل آندرویید این امکان را به کاربران می‌دهد که در هر لحظه از شبانه‌روز از طریق موبایل خود امکان خرید فروشگاهی و استفاده از خدمات عمومی و اماکن تفریحی را داشته باشند.
وی گفت: این نرم‌افزار فصل نوینی از خدمات تجارت الکترونیکی محسوب می‌شود که با توجه به رشد سریع گوشی‌های هوشمند و سرویس‌های نسل سوم موبایل، نیاز آن در کشور احساس می‌شد.
وی گفت: به زودی نسخه iOS این نرم‌افزار نیز برای گوشی‌های اپل و دیگر کالاهایی که از این پلات‌فورم پشتیبانی می‌کنند به بازار عرضه می‌شود.
وی با بیان اینکه موج خرید اینترنتی گروهی از سال 2008 در دنیا آغاز شده گفت: این خدمات از سال 90 و با هدف ارایه خدمات آنلاین با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و به‌کارگیری اهرم قدرت خرید گروهی برای صاحبان کسب و کار و مشتریان جز با نام تجاری "نت برگ" در ایران راه‌اندازی شد و هم‌اکنون این امکان را فراهم کرده که یک میلیون نفر از این طریق نیازهای روزمره خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.
صادقیان با تاکید بر اینکه براساس پیش‌بینی‌ها تا سال 2015 بالغ بر 15 میلیون ایرانی گوشی هوشمند و موبایل نسل سوم خواهند داشت، گفت: برآورد می‌شود که تا سه سال آینده بیش از 15 میلیون ایرانی به صورت خرید گروهی و با استفاده از نرم‌افزارهای موبایل خدمات خود را دریافت کنند.
وی ارایه تخفیف گروهی از 15 تا 90 درصد، ارایه خدمات و محصولات شرکت‌های تجاری به صورت آنلاین، سودآوری برای صاحبان کسب و کار و صرفه اقتصادی برای مشتریان و خریداران کالا و خدمات را از جمله مزایای پیاده‌سازی نخستین وب‌سایت خرید گروهی در ایران و نرم‌افزار موبایل آن برشمرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :