آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24135
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391 22:39
تعداد بازدید : 610

جوایز پیشگام عصر دیجیتال اعطا شد

بزرگ ترین نمایشگاه فناوری جهان که با عنوان CeBIT در شهر هانور آلمان برگزار شد به برگزیدگان فناوری این دوره جوایز "پیشگام در عصر دیجیتال" را در رشته های مختلف اهدا کردند.

خبرگزاری مهر- در مراسم اهدای جوایز بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری جهان که با حضور 300 نفر برگزار شد، برگزیدگان فناوری جوایز خود را تحت عنوان "پیشگام در عصر دیجیتال" دریافت کردند.
جایزه پیشگام در عصر دیجیتال به مدیرانی اهدا شد که مدل‌های جدید مدیریت را ارتقا داده و با ارزش‌هایی چون آزادی، مشارکت و شبکه‌سازی و چالاکی فعالیت می‌کنند. کورت دو روو رییس سابق بخش اطلاعات در گروهBayer Material Science جایزه پیشگام در عصر دیجیتال را در رشته مدیریت امسال دریافت کرد.
هیات داوران تحت تاثیر پروژه وی درباره معرفی نرم‌افزار اجتماعی در این گروه قرار گرفته بودند.
در رشته پیشگام‌ها این جایزه به شرکت نرم‌افزاری "سیلزفورس دات کام" رسید. چالاکی و آمادگی برای تغییر دو ارزش مهم در این شرکت بوده که به دقت رعایت شده‌اند. این شرکت از زمان تاسیس در سال 1999 فعالیت‌های خود را به تامین نرم‌افزار از طریق اینترنت اختصاص داده است. تمرکز این شرکت بر ابر موجب شده که این شرکت کالیفرنیایی به یکی از شرکت‌هایی تبدیل شود که در عرصه نرم‌افزار به سرعت رشد می‌کند.
جایزه بخش سرگرمی‌ به ستاد crowdfunding اهدا شد که معمولا از طریق اینترنت از تلاش‌های افراد یا سازمان‌های دیگر حمایت می‌کنند، این حمایت‌ها می‌تواند در قالب فعالیت‌های مختلفی چون کمک به انسان‌ها در مواقع فجایع طبیعی، توسعه اختراعات و یا تحقیقات علمی‌ باشد.
در رشته غیرانتفاعی هم این جایزه به ماری کورایشی از بنیان‌گذاران سازمان گلوبال گیوینگ به عنوان یک شبکه خیریه اهدا شد.
مراسم جایزه پیشگام در عصر دیجیتال برای سومین بار برگزار شد. دکتر ویلمز بوهس از بنیان‌گذاران این جایزه و عضو هیات داوران گفت: ما قصد داریم پل‌هایی برای اجرا، یادگیری و انتقال الگوهای موفق از اینترنت به شرکت‌ها بنا کنیم. امسال برندگان به صورت بین‌المللی انتخاب شده بودند این برندگان می‌توانند مدل‌های آینده موفقیت و منبع واقعی الهام تلقی شوند.
دکتر ولفرام ون فریتش رییس هیات مدیره دویچه مسی، برگزارکننده نمایشگاه CeBIT گفت: اینترنت موتور فرآیند تحول در واقعیت تمام بخش‌های صنعت است و ما به منظور یافتن پاسخ‌های درست به مشکلاتی که چالش‌های جدید مطرح می‌کنند باید مفاهیم تازه‌ای از مدیریت را در اختیار داشته
 باشیم.
جایزه پیشگام در عصر دیجیتال از سوی وزارت اقتصاد، کار و حمل و نقل ایالت لور ساکسونی آلمان ارایه می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :