آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24120
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391 15:34
تعداد بازدید : 480

بزرگیان: تخلفات اداری به صفر می رسد

معاون امور نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری با اعلام کاهش 20 درصدی تخلفات اداری در سال های گذشته گفت: به طور یقین با توسعه دولت الکترونیکی به زودی میزان تخلفات به صفر خواهد رسید.

 ایسنا- احمد بزرگیان با اشاره به ارتقای سلامت اداری به عنوان یکی از 10 محور برنامه‌های تحول اداری گفت: در این راستا هیات‌های رسیدگی به تخلفات در تمامی دستگاه‌ها فعال شده‌اند و با دریافت و پیگیری گزارش عملکرد هرگونه تخلف در نظام اداری مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
 وی افزود: رصد و ارزیابی فعالیت‌ هیات‌های نظارت و پیگیری سلامت اداری نشان از بهبود سلامت اداری در کشور است. بزرگیان گفت: نظر‌سنجی‌های انجام شده بین 306 هزار نفر در 31 استان در سال های80 تا 90 حاکی از کاهش توصیه و سفارش به کارکنان (پارتی بازی) از 28 به هشت درصد همچنین اخذ بیش از تعرفه (رشوه) از 13 به شش درصد تنزل پیدا کرده است که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این ارقام به صفر برسند. بزرگیان با بیان اینکه برنامه‌های معاونت توسعه بر ادامه‌ ارایه خدمات به مردم از طریق سایت‌ها و پورتال‌های ملی متمرکز شده به گونه‌ای که کمترین ارتباطی بین ارباب رجوع با کارکنان دولت وجود داشته باشد ابراز امیدواری کرد تا علاوه بر آموزش‌ها و کنترل‌های موجود زمینه‌های مناسب نرم‌افزاری برای افزایش روز‌افزون سلامت اداری فراهم شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :