آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24117
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391 15:27
تعداد بازدید : 576

در فاز اول خدمات اطلاعات شهری

«رستوران یاب» ایرانسل فعال شد

با آغاز فاز اول عرضه خدمات "اطلاعات شهری ایرانسل"، دریافت نشانی و نقشه نزدیک ترین رستوارن و مرکز خدمات ایرانسل بر اساس موقعیت جغرافیای مشترک و بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار خاص ممکن شد.

فناوران- خدمات اطلاعات شهری ایرانسل بر مبنای عرضه اطلاعات مورد نیاز مشترکان براساس موقعیت جغرافیای تهیه شده و متقاضیان استفاده از این خدمات می‌توانند محل‌های مورد نیاز خود را پیدا کنند و نشانی و نقشه محل مورد خود را از طریق پیامک و یا پیام چندرسانه‌ای (MMS) دریافت کنند.
در فاز اول عرضه سرویس اطلاعات شهری ایرانسل، مشترکان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #8*898* علاوه بر پیدا کردن نزدیک‌ترین مرکز ارایه خدمات ایرانسل، بدون نیاز به نصب نرم‌افزار یا تلفن همراه خاص، نشانی و موقعیت رستوران‌های اطراف خود را به صورت پیامکی و یا نشانی آنها را روی نقشه از طریق پیام چند رسانه‌ای دریافت کنند.
سرویس اطلاعات شهری ایرانسل هم‌اکنون در مرحله نخست راه‌اندازی، نشانی و موقعیت رستوران‌های شهر تهران و مراکز ارایه خدمات ایرانسل در سراسر کشور را در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد و به مرور مشخصات بانک‌ها، بیمارستان‌ها، سینماها و دیگر مراکز فرهنگی، خدماتی و تفریحی در سراسر کشور به این فهرست افزوده خواهد شد.
براساس این گزارش، صاحبان کسب و کارها نیز به زودی می‌توانند ازطریق پورتال‌نما نسبت به ثبت نقاط تجاری و اداری خود برای معرفی به مشترکان علاقه‌مند به استفاده از این خدمات اقدام کنند و به این ترتیب علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات خود، تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه خود را نیز به سهولت به اطلاع مشترکان برسانند.
متقاضیان علاقه‌مند به استفاده از این خدمت جدید، باید در ابتدا با شماره‌گیری کد دستوری #8*898* در سرویس نمای دوستان ایرانسل به صورت رایگان ثبت‌نام کرده و سپس با استفاده از فهرست‌های مربوطه، از خدمات اطلاعات شهری ایرانسل استفاده کنند.
هزینه استفاده از این سرویس برای دریافت اطلاعات از طریق پیامک 300 ریال و از طریق پیام چندرسانه‌ای به همراه نقشه 600 ریال در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :