آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2411
تاریخ انتشار : 3 آبان 1390 11:8
تعداد بازدید : 599

در مراسم جوایز جهانی 2011 موبایل

Optimus 3D عنوان خلاقانه ترین گوشی دنیا را دریافت کرد

طبق اعلام شرکت ال جی، گوشی Optimus 3D به عنوان خلاقانه ترین دستگاه الکترونیکی توسط مجله Mobile Choice انتخاب شد.

فناوران- با توجه به نظرات نشریه Mobile Choice، از آنجا کهOptimus 3D  ال‌جی اولین گوشی هوشمندی است که از فناوری سه بعدی بهره می‌برد در حقیقت توانسته دیدگاه افراد را نسبت به یک گوشی موبایل تغییر دهد.
Optimus 3D  ال‌جی یک گوشی هوشمند بدون نیاز به عینک برای مشاهده تصاویر سه بعدی است که مجهز به یک نمایشگر LCD سه بعدی 3/4 اینچی بوده و به شما امکان می‌دهد که بتوانید محتواهای سه بعدی خلق کرده، به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.
این گوشی همچنین دارای یک پردازشگر دوهسته‌ای یک گیگاهرتزی TI OMAP4 بوده که از یک پردازنده دو هسته‌ای با بالاترین کارایی پشتیبانی می‌کند.
 Mobile Choiceبرندگان این مسابقه جهانی را در 6 اکتبر اعلام کرد. گفتنی است که در بخش خلاقانه‌ترین تجهیزات، بررسی‌های انجام شده توسط  10 هزار خواننده در میان پنج لیست کاندیداها مشخص و در نهایت برنده نهایی توسط هیات داوری متشکل از تیم مجله Mobile Choice و متخصصان و کارشناسان منتخب در این زمینه معرفی شد.
این گوشی هوشمند سه بعدی ابتدا در اروپا عرضه و سپس از اواخر ماه اوت در آسیا معرفی شده است. Optimus 3Dال‌جی دارای ویژگی‌های جدید و منحصر به فردی شامل موتور مبدل بازی‌های دو بعدی بر پایه Open LG به سه بعدی است.
دریافت این جایزه به دلیل فناوری سه بعدی خلاقانه، شهرت این گوشی هوشمند را در بازار بزرگ اروپا چند برابر کرده و مصرف‌کنندگان را برای ورود این گوشی به بازار کشورشان مشتاق‌تر
کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :