آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24027
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1391 11:58
تعداد بازدید : 892

نمایشگاهی به روایت یک شاهد عینی

نمایشگاه عکس آزاده اخلاقی به گواه علاقه مندان به عکاسی و عکاسان یکی از بهترین نمایشگاه های سال شناخته شده است که تا روز 23 اسفند ماه در گالری محسن برپاست.

فناوران- این هنرمند سعی کرده مرگ چهره‌های تاریخی را بازسازی کرده و آنها را در عکس به نمایش بگذارد. آزاده اخلاقی به کمک یک فیلم‌ساز شیرازی این مجموعه را تهیه کرده است.
این نمایشگاه بازدیدکنندگانش را سر ذوق آورد. یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه به روایت یک شاهد عینی می‌گوید: اشیا و لباس‌ها، پتوی سبز تختی و کیف سهراب شهید ثالث و شال گردن فروغ فرخزاد، پای عریان مانده صمد بهرنگی و آواز ملک المتکلمین و مرگ غربت زده مصدق، خون‌های کف دانشگاه در شانزده آذر 1332 و شمعدانی‌های خانه میرزاده عشقی، سنگ‌فرش‌های زیر تابوت کلنل محمدتقی‌خان پسیان و زنجیر‌های سرد و چاه ویل در باغشاه و هزار شی دیگر از میان ابر و مه تاریخ‌نویسی معاصر به آفتابی می رسند که هر چند خود واقعیت نیست اما روایتی روشن وتابنده از درون تاریخ ماست.
گالری محسن در خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینای شرقی شماره 42 از ساعت چهار عصر تا 9 شب میزبان شماست.فروغ فرخزاد - ۲۴ بهمن ۱۳۴۵ – تهران | بخشی از اثر | از مجموعه "به روایت یک شاهد عینی" | آزاده اخلاقیصمد بهرنگی - ۱۲ شهریور ۱۳۴۷ – رودخانه ارس، ایران | بخشی از اثر | از مجموعه "به روایت یک شاهد عینی" آزاده اخلاقی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :