آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24025
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1391 11:46
تعداد بازدید : 825

Maddie، سگی که همکار عکاسش شد

در دنیای عکاسی پروژه های زیادی به اجرا در می آید که پشت بعضی از آنها ایده های خوبی است. صاحبان این ایده ها نشان می دهند با دوربین های معمولی و کمی خلاقیت، نه تنها می توانند به عنوان یک هنرمند جایگاه خوبی در دنیای هنر پیدا کنند بلکه به سادگی می توانند درآمد خوبی نیز کسب کنند. یکی از این افراد Theron Humphrey است.

فناوران- ما معمولا از سگ‌ها به عنوان حیوانات خانگی دوست داشتنی یاد می‌کنیم. به ندرت پیش می‌آید که یک سگ را شریک کسب و کار خود کنیم یا فکر کنیم که می‌توانیم با کمک او درآمد کسب کنیم.
یک عکاس به نامTheron Humphrey www://theronhumphrey.com این طرز فکر را کنار گذاشت و از سگ خود به عنوان شریک تجاری استفاده کرد. هامفری هر روز از سگ خود Maddie در حالت‌های مختلف عکس می‌گیرد و مجموعه عکس‌ جمع می‌کند. Maddie را بیشتر کاربران فعال اینستاگرام می‌شناسند (www://instagram.com/thiswildidea). بیش از 180 هزار نفر عکس‌های این سگ را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. سایتMaddie www://maddieonthings.com نیز بازدید کننده زیاد دارد. و کتابش به نام
Maddie on Things مورد استقبال قرار گرفته و در سایت آمازون و کتاب‌فروشی‌ها فروخته می‌شود.هامفری که در یک استودیوی مد در شمال اوهایو کار می‌کرد سال 2011 کارش را ترک و عکاسی با Maddie را آغاز کرد. او در مورد این تصمیم ناگهانی می‌گوید: می‌خواستم بتوانم به چشمان فرزندانم نگاه کنم و بگویم من یک ریسک بزرگ کردم و این کار را دوست داشتم و در آن موفق بودم.
هامفری به کشورهای مختلف سفر کرد و با استفاده از عکس و گزارش زندگی خود و سگش Maddie را مستند کرد، مردم کشورهای مختلف را دید و سگش تبدیل به یک ستاره شد. او در همین سفرها پروژه‌ای به نام This Wild Idea را با سفر به 50 کشور اجرا کرد که مجموعه‌ای از عکس‌های Maddie در مکان‌های در وضعیت‌های مختلف بود. هامفری توانست با اجرای این پروژه حدود 16 هزار دلار درآمد کسب کند. پروژه جدید ویWhy We Rescue www://whywerescue.com نام دارد که اواخر سال 2012 اجرای آن را آغاز کرد. هامفری قصد دارد با استفاده از عکس داستان نجات حیوانات را به تصویر بکشد. او می‌گوید قصد دارد نگاه مردم را نسبت به حیوانات بی‌خانمان تغییر دهد. این عکاس به جای اینکه سگ‌ها را غمگین در قفس به تصویر بکشد آنها را خوشحال بعد از نجات پیدا کردن از قفس‌ها به کمک مردم نشان می‌دهد.
ویژگی سگ هامفری یعنی Maddie در عکس‌ها خونسردی و آرام بودنش است. همچنین Maddie مهارت زیادی در انجام حرکات اکروباتیک دارد. عکس‌های این سگ مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان به حیوانات و عکاسان قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :