آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24020
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1391 11:38
تعداد بازدید : 504

ASUS GTX 650-E

یک کارت گرافیک خوش قیمت

 شرکت ایسوس در بازار کارت های گرافیک حرفه ای فعال تر است، اما به محصولات رده میانی هم توجه دارد. یکی از محصولاتی که ایسوس با هدف توسعه بازار ارایه کرده است، کارت گرافیک  GTX 650-E است.

فناوران- این کارت گرافیک در دو نسخه یک و دو گیگابایتی به بازار ارایه می‌شود و از قابلیت‌های خوبی در مقایسه با قیمت خود برخوردار است. اما در این میان یک سوال به وجود می‌آید که منظور ایسوس از نام گذاری این کارت گرافیک با پسوند E چیست. 
در مجموع مهم ترین دلیل ارایه این محصول دقیقاً به همین موضوع برمی‌گردد. در مجموع این سری از کارت‌های گرافیک ایسوس برای فعالیت نیاز به کانکتور برق اضافی برای تامین توان پردازنده ندارد و توان مورد نیاز دستگاه از طریق خود مادربورد (پورت PCI-E) تأمین می شود که این موضوع باعث می‌شود که خریداران در هنگام خرید این محصول نیازی به تغییر منبع تغذیه خود برای تأمین توان بیشتر نداشته باشند. در مدار تغذیه این کارت گرافیک مانند دیگر محصولات جدید ایسوس از قطعات Super Alloy استفاده شده که این موضوع باعث افزایش 15 درصدی دفع گرما و همچنین افزایش 2.5 برابری عمر قطعات می‌شود. علاوه بر این استفاده از فن Dust Proof (ضد گرد و غبار) باعث شده است که عمر مفید این کارت گرافیک تا 25 درصد نسبت به نمونه استاندارد افزایش یابد. علاوه بر این موارد استفاده از یک یا دو گیگابایت حافظه GDDR5 به صورت اختصاصی روی برد و همچنین وجود قابلیت GPU Tweak برای اورکلاک و مدیریت آسان کارت گرافیک باعث شده است که این محصول یک گزینه ایده آل برای کاربردهای امروزی تبدیل شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :