آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239667
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1397 22:35
تعداد بازدید : 584

راه اندازی سایت مرکز داوری نصر تهران برای ثبت درخواست متقاضیان

مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از حقوقدانان، پیشکسوتان و فعالان با تجربه صنف برای حضور به عنوان داور در این مرکز دعوت می کند.

فناوران - محمدرضا کریمی، دبیر شورای راهبری مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران  درباره فراخوان این مرکز برای جذب داوران گفت: براساس شیوه نامه مرکز داوری سازمان، داورها علاوه بر داشتن آگاهی نسبت به مسائل حقوقی، حتما باید تجارب صنفی لازم را درباره فعالیت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات داشته باشند.
کریمی با بیان راه اندازی سایت مرکز داوری برای الکترونیکی شدن تمام فرایندهای ثبت پرونده تا پاسخ گویی در مرکز ادامه داد: به زودی سایت مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران راه اندازی می شود و متقاضیان می توانند به صورت آنلاین درخواست خود را برای موضوع داوری دراین سامانه ثبت کنند.
دبیر شورای راهبری مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ضمن دعوت از پیشکسوتان و فعالان صنف برای پیوستن به عنوان داور به مرکز داوری سازمان گفت: براساس بند انتخاب داور در شیوه نامه مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، حقوقدانان و فعالان با تجربه صنف که دارای حداقل مدرک لیسانس مرتبط یا 10سال سابقه کاری مرتبط یا 3 سال سابقه فعالیت در سازمان نظام صنفی رایانه ای (شامل عضویت درکمیسیون ها، هیات مدیره، شورای انتظامی یا شورای انتظامی تجدیدنظر) و دارای اطلاعات حقوقی پایه هستند، می توانند متقاضی حضور در مرکز داوری سازمان به عنوان داور باشند. 
به گفته کریمی، فهرستی از متقاضیان به عنوان داور این مرکز پس از انتشار فراخوان تهیه می شود و مطابق شیوه نامه مرکز داوری رییس شورای راهبری مرکز، داوران واجد صلاحیت را احراز و تایید خواهد کرد.
دبیر شورای راهبری مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در این رابطه ادامه داد: براساس شیوه نامه، هر یک از طرفین دعوی می توانند برای رسیدگی به پرونده داوری خود، از میان داوران مرکز، فرد دلخواه را به عنوان داور انتخاب کنند.کریمی به اهداف راه اندازی مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران پرداخت و گفت: مرکز داوری با هدف حل مشکلات و اختلافات صنف در قراردادهای تجاری راه اندازی شده و می تواند به صورت تخصصی در مساله داوری ورود کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن به اختلافات طرفین رسیدگی کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :