آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238471
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397 11:33
تعداد بازدید : 609

ثبت نام ۲۵۰۰ داوطلب در هفتمین دوره انتخابات اتاق های اصناف

در جریان ثبت نام داوطلبان انتخابات اتاق های اصناف سراسر کشور که از ۵ تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری برگزارشد، حدود ۲۵۰۰ داوطلب از تهران و شهرستان ها به صورت الکترونیکی ثبت نام کردند.

اتاق اصناف -  از میان داوطلبان سراسر کشور ۲۶ داوطلب از استان تهران بودند که به صورت الکترونیکی از طریق سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام کردند. هنوز آمار شهرستان هایی که به صورت دستی اقدام به ثبت نام کرده اند، به طور کامل نهایی نشده و آمار ۲۵۰۰ نفری مربوط به افرادی است که به صورت الکترونیکی اقدام کرده اند.
آمار افرادی که به صورت دستی ثبت نام کرده اند نیز در آینده نزدیک اعلام خواهد شد. در ضمن پیرو  بخشنامه درج شده در پایگاه اطلاع رسانی مرکز اصناف و بازرگانان و دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی درباره ممنوعیت عضویت همزمان در شوراهای اسلامی شهر و روستا و هیات رییسه اتاق های اصناف، در حال حاضر ثبت نام متقاضیان عضویت در هیات رییسه اتاق های اصناف بلامانع بوده و بدیهی است تا قبل از روز برگزاری انتخابات تکلیف نهایی موضوع مشخص خواهد شد. همچنین محل برگزاری انتخابات بر اساس تصمیم گیری هیات های اجرایی خواهد بود. بر اساس این گزارش،  زمان برگزاری انتخابات اتاق های اصناف نیز همزمان در سراسر کشور روز ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود. برخی اتاق های اصناف که انتخابات میان دوره ای داشته اند، تا زمان مهلت اعتبارنامه، مستثنی از برگزاری انتخابات اردیبهشت ماه امسال هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :