آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238463
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397 11:16
تعداد بازدید : 302

روحانی نامه محرمانه به وزیر فاوا را منتشر کند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، دولت روحانی را یک دولت محرمانه توصیف کرد که فهرست موضوعات محرمانه اش مطول است، گفت: روحانی در اولین گام شفافیت نامه محرمانه شش بندی خود را به وزیر ارتباطات منتشر کند.

الف - محمد جواد ابطحی، نماینده خمینی شهر در واکنش به مطلب اینستاگرام حسن روحانی رییس جمهور مبنی بر اینکه دولت مخالف فیلتر شدن تلگرام بوده گفت: اگر دولت مخالف تلگرام بوده چرا در بخشنامه ای خروج تمام دستگاهای دولتی از تلگرام را خواستار شد.
وی افزود: آقای رییس جمهور برای یادآوری و تداعی ذهنش بد نیست به نامه 25 دی ماه سال گذشته خود به محمد جواد آذری وزیر ارتباطات مراجعه کند و ببیند که در آن نامه برای محدودیت فضای مجازی و محدودسازی پیام رسان های خارجی چه دستوراتی داده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این جمله روحانی «محرمانه نداریم» گفت: اصولا دولت روحانی یک دولت محرمانه است. اگر ما بخواهیم محرمانه های دولت های یازدهم و دوازدهم را فهرست کنیم، یک لیست طولانی می شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آقایان بهتر است در اینستاگرام خود درباره ارتباط جیسون رضائیان، نزار زاکا، باقر و سیامک نمازی ها، دری اصفهانی، کاوه مدنی و برخی از جاسوسان و 2 تابعیتی های دیگر با دولت توضیح دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :