آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238456
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397 10:25
تعداد بازدید : 318

ثبت نام الکامپ بیست و چهار آغاز شد

ثبت نام متقاضیان حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از 23 اردیبهشت ماه تا 3 خرداد ماه آغاز می شود.


فناوران - در نخستین جلسه کمیته اجرایی الکامپ بیست و چهارم رضا حیدری، محمد ثروتی، حسن هاشمی، آرش برهمند، سهیل مظلوم، علی آذرکار و حسام آرمندهی به عنوان اعضای کمیته  اجرایی الکامپ این دوره انتخاب شدند.
طبق تقسیم وظایف انجام شده میان اعضای کمیته اجرایی، مهدی حیدری به عنوان مدیر اجرایی الکامپ بیست و چهارم انتخاب شد. حسن هاشمی مسوولیت هماهنگی نظام های استانی و علی آذرکار نیز مسوولیت هماهنگی در استان تهران را بر عهده گرفت. حسام آرمندهی انجام وظایف اجرایی دو بخش الکام گیمز و الکام ترندز را پذیرفت. هماهنگی استارت آپ ها برای حضور در سالن الکام استارز نیز به آرش برهمند سپرده شد. 
محمد ثروتی به عنوان مسوول توسعه بازار انتخاب شد و انجام هماهنگی های لازم برای سالن دولت الکترونیکی بر عهده سهیل مظلوم گذاشته شد.
کمیته اجرایی، پنجم خردادماه را برای شروع جانمایی شرکت هایی که مرحله ثبت نام را در موعد مقرر به انجام رساندند، در نظر گرفته است که به ترتیب اولویت ثبت نام جانمایی انجام می پذیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :