آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238417
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1397 11:36
تعداد بازدید : 194

بدون تیتر

ایبنا- محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه ستاد اقتصادی اظهار داشت: دولت در سیاست جدید ارزی مصمم است تا همه کسانی که کالا صادر می کنند ارز حاصل از آن را به داخل شبکه اقتصادی بیاورند و همه کسانی که کالا وارد می کنند ارز مورد نیاز خود را از همین مجموعه تامین کنند.

 ایرنا- نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر نهادها و شخصیت هایی که در لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی به عنوان عضو شورایعالی مبارزه با پولشویی مشخص شده بودند، دادستان کل کشور نیز به اعضای این شورایعالی اضافه شد.
 مهر- سفیر نروژ در ایران درباره احتمال خروج آمریکا از برجام گفت: شرکت های نروژی مصمم به ادامه مشارکت در صنعت نفت ایران و گسترش همکاری ها هستند و ما برای پیشرفت آنها همه تلاش خود را به کار می گیریم.
 فارس- بانک مرکزی کره جنوبی از تمایل خود برای معرفی یک ارز دیجیتال جدید در این کشور خبر داد و گفت: هم اکنون در حال بررسی این طرح هستیم.
  ایرنا- معاون نخست وزیر کرواسی در دیدار با رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: در مسیر روابط بانکی مناسب بین 2کشور اختلالاتی وجود دارد اما می توانیم بانک های خود را برای آغاز روابط کارگزاری تشویق و حمایت کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :