آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237818
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1397 7:38
تعداد بازدید : 252

جیک جیک

جیک جیک

undefined
#ProudofZarif
احسان سلطانی: رو به میهن، پشت به دشمن.
سیدمحمد آل طه: دکتر ظریف یکی از شریف ترین سیاستمداران حال حاضر کشور است، و برای هر دشمنی محترم! زیرا قاعده بازی را بلد است، اهل شعار نیست، امید را در دل ها زنده کرده است، انسانی عملگرا که دل در اعتلای ایران دارد. 
Ghazale Ahmadi: من از ظریف و عقلانیت و تلاشش برای دور نگه داشتن ایران از جنگ و بحران حمایت می کنم. جنگ طلب های عزیز هم دلشون واسه ما و مشکلاتمون نمیسوزه. من از ظریف انتظار ندارم قهرمان مبارزه ما باشه، انتظار دارم وزیری باشه که همه جا از حقوق و مصالح ایران دفاع کنه.
Hamidreza Ghader: اگر سخنرانی ظريف در شورای روابط خارجی را کامل ببینید علت حملات این جماعت فیک و برنداز را کاملا خواهید فهمید. روایت های شبکه های اجتماعی همگی تقطیع شده و تغییر یافته اند.
Pooyan Fakhraei: نباید اجازه داد پادوهای دولت های آمریکا و اسرائیل و سعودی با پول و پروژه از سوی این دولت ها و با ربات، فضای توییتر فارسی را تسخیر کنند و تصویر دروغ از افکارعمومی ایران مخابره در جهت خواسته های جنگ طلبان مخابره کنند. هشتگ «ظریف دروغ می گوید» تست اول این پروژه بود.
مرحوم یوزف: با ظرافت در حال تخریب ظریف هستند اما هدف اصلی آنها تخریب و تجزیه ایران با پتک (تحریم و جنگ) است.
Sadegh Shahmohammadi: ظریف را میکوبند...میدانید چرا؟ چون او چند سر و گردن از کلیه سیاستمداران چهل ساله مان بلندتر است. 
محمدرضا طایفه: محمدجواد ظریف هم کارش رو خوب بلده هم بسیار میهن پرسته. شرافت برای یک دیپلمات یعنی تلاش برای به حداکثر رساندن منافع مردم و کشورش. کسی که مهمترین دشمنانش انقدر با حسرت ازش تعریف می کنند افتخار هم داره.
Taher Nazari: با همه انتقاداتی که به دکتر ظریف داریم، ولی دلیل نمیشه که الان که تو دهان گرگه ازش حمایت نکنیم،  ظریف امروز نماینده ایران است، نه دولت اعتدال.
Elima: آقای دکتربه خاطر همه سال هایی که سفیر ایران در سازمان ملل بودید و تلاش کردید چهره واقعی ایران و نه چهره سیاه نمایی شده ساخته ذهن دشمنان رو معرفی کنید؛ و همه این سال هایی که کشورومردم رو از تنش ها و از شیطنت های کاسبان جنگ و تحریم در داخل و خارج دور کردید ممنونیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :