آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237702
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1397 11:27
تعداد بازدید : 185

مروری بر بدترین گوشی های تاریخ

هیچ شرکت سازنده تلفن همراهی در دنیا دوست ندارد تولیداتش جزو بدترین گوشی ها قرار بگیرند و کاربران و متخصصان آنها را دوست نداشته باشند.

undefined
مهر- با این حال برخی گوشی های تلفن همراه به دلایل مختلف سوء شهرت پیدا کرده اند و در زمره بدترین ها طبقه بندی شده اند. در ادامه برخی از این گوشی های بد را معرفی می کنیم.
گوشی استورم که توسط شرکت بلک بری تولید شده به طور قطع یکی از گوشی های تلفن همراه بد تلقی می شود. این گوشی که قرار بود یک تلفن همراه دارای نمایشگر لمسی موفق باشد به علت گیر کردن های مداوم، ضعف قابلیت لمسی نمایشگر، عمر باتری کم و نرم افزارهای ضعیف مورد توجه قرار نگرفت.
یکی دیگر از گوشی های بد تاریخ، تاندربالت شرکت اچ تی سی است که قرار بود اولین گوشی نسل چهارم با قابلیت پشتیبانی شبکه های LTE باشد. اما تاخیر فراوان در عرضه در کنار باتری بسیار ضعیف و عدم به روزرسانی نرم افزارهای نصب شده روی این گوشی باعث شد تا تاندربالت به نقطه ضعفی در کارنامه تولید گوشی اچ تی سی مبدل شود.
در میان تولیدات موتورولا گوشی دروید بیونیک که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد به علت دوربین کند، ناسازگاری نمایشگر با قلم هوشمند گوشی، عمر باتری کم و غیره به محصولی نفرت انگیز مبدل شد.
شرکت آمازون دو سال قبل گوشی فایرفون را برای فتح بازار گوشی های هوشمند عرضه کرد. اما این گوشی پرخرج باوجود امکانات مناسب به علت عمر باتری پایین، طراحی نامتعارف، ضعف برخی نرم افزارها و استفاده از سیستم عامل خاص فایر او اس که چندان شناخته شده نبود مورد توجه قرار نگرفت. آمازون بعد از سه ماه شکست خود را پذیرفت و به علت سرمایه گذاری به منظور تولید این گوشی ۱۷۰ میلیون دلار ضرر 
کرد.
در میان گوشی های تولیدی سامسونگ، گلکسی نوت ۷ یکی از بدنام ترین محصولات است. این گوشی ظاهری زیبا و امکاناتی مناسب داشت، اما انفجار چندین مدل از این گوشی به علت ضعف باتری طراحی شده و داغ کردن شدید باعث شد تا تولید گلکسی نوت ۷ به تجربه ای تلخ برای سامسونگ مبدل شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :