آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237196
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397 11:2
تعداد بازدید : 360

جیک جیک

#استارت آپ
undefined
فربد قطبی: بعد از یه برهه زمانی که همه در حال استارت آپ زدن بودن، به مرور اون تب و تابش داره میوفته و کم کم از اون فضای هیجانی و توخالی داره خارج میشه که این واقعا چیزیه که اکوسیستم بهش نیاز داره. 
atakhalighi: این جمله برای استارت آپ ها در راس اموره: «مردم با کیف پولشون به شما رای می دهند.» حالا دو تا مصاحبه کردی و دو تا رویداد دعوت شدی به کنار، اصل ماجرا مشتری دست به نقده، بقیه داستانه. 
K!A: جوری اون #استارت آپ مسخرتون روکه همه از بیرون فکر می کنن چه خبره توش، وقتی میرن میبینن چه وضع افتضاحیه رو مدیریت کنید که کارمند با عشق و علاقه بعد تعطیلات برگرده، نه اینکه کارمند مشتاقی که از کارش هم حتی لذت می بره متنفر باشه از برگشتن تو محیط کاری که شما ساختین!
Kaivan JameBozorg: گلایه بسیاری از نوپاها (استارت آپ ها) از عدم انجام تعهد سرمایه گذار یا سرگردانی آنها در دورهای آتی جذب سرمایه نشون میده وقتی گفته می شد رشد و آمادگی شرکت های بزرگ برای راهبری بازار نوآوری مقدم بر ترویج و هزینه کردهای عجولانه برای نوپاهاست پربیراه نبوده.
Hossein Zabih: هر ایرانی یک استارت آپ، هر ایرانی یک شتاب دهنده، هر ایرانی یک پیام رسان. 
شهروند هزاره سوم: استارت آپ باید مرده اش سالی 100 درصد و زنده اش سالی 5000 درصد رشد کند. نباید بیدی باشد که با بادهای 20–30% اقتصادی (موثر بر کل اقتصاد)، بلرزد. استارت آپ، قایق تفریحی بادبانی نیست. کشتی موتوری است. باد موافق بود، چه بهتر. مخالف بود؛ سخت تر؛ اما باز به پیش می رود.
Majid Khakpour: برای موفقیت در ایران، مهم نیست چقدر نوآور هستی، چقدر توان مدیریت و تیم سازی داری، چقدر در تولید فن آوری و افزایش بهره وری قوی هستی، مهم اینه که به کجا وصلی. 
Esmaeil AtashpazGarg: داستان استارت آپ: تلاش بنیانگذاران برای «تبدیل کردن دنیا به جایی بهتر» و همزمان تلاش برای جلوگیری از «تبدیل شدن دنیا به جایی بهتر» توسط رقبا.
mozhgan ansari: مسوولين محترم تاحالا به اين فكركردند كه با فیلترینگ تلگرام چه بلايي برسر مشاغل و كسب و كارهايي كه در اين بستر فعال هستند، مياد! انقدر دم از حمايت از استارت آپ و جوانان  نزنيد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :