آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237123
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1397 11:19
تعداد بازدید : 260

عرضه مادربوردهای ایسوس بر پایه چیپ ست X470

ایسوس با رونمایی از نسل دوم پلتفرم و چیپ ست X470، پرچمداران خود را با این چیپ ست معرفی کرد.
undefined
فناوران- پردازنده های جدید RYZEN مانند نسل قبلی قدرتمند هستند و با قابلیت اورکلاکینگ بالا عرضه می شوند. ایسوس نیز با راهکار 5–Way Optimization و نرم افزار اختصاصی آن، امکان دست یابی به نهایت کارایی این پردازنده ها را در دسترس همه قرار داده است. با نرم افزار ارایه شده، به سادگی و با ظاهر گرافیکی جذاب و روان آن ، بدون نیاز به دانشی خاص، می توانید سیستم را از همه لحاظ بهینه کرده و از نهایت کارایی نسل جدید پردازنده ها در مادربوردهای ایسوس لذت ببرید.
بایوس UEFI ایسوس هم با محیط گرافیکی جذاب، با توضیحات کامل و امکان تغییر جزیی ترین تنظیمات به دلخواه کاربر در دسترس است. همچنین این بایوس مانند همیشه با ابزار بروز رسانی اختصاصی ایسوس با نام EZ FLASH 3 نیز امکان بروز رسانی بایوس را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد.
معضل مدار تغذیه مادربوردهای X299 را به یاد دارید؟ ایسوس در آن نسل به دلیل استفاده از هیت سینک ها و راهکار ویژه خود مشکل دما را پیشبینی کرده بود و مادربوردهای ایسوس، با خنکی کامل نسبت به رقبا عمل کرده بودند. 
درست در این نسل نیز ایسوس همان ابتکار را به خرج داده تا بتوانید از الگوریتم XFR پردازنده های جدید که به طور خودکار کارایی را با دما همگام می کند، استفاده کنید. در صورتی که مادربورد کِشِش تامین انرژی و دفع دما را نداشته باشد، الگوریتم XFR فرکانس پردازنده را کاهش داده و در عمل کارایی کم می شود. 
سخت افزار قدرتمند برای گیمینگ و هر آنچه که نیاز شماست
کارت گرافیک های سنگین وزن، بخش جدا نشدنی یکی سیستم گیمینگ هستند و با رابط PCIe x16 به سیستم متصل شده و CPU های قدرتمند به کار گرفته شده در آنها ممکن است به مادربورد وزن بالایی را تحمیل شود. ایسوس با فناوری SafeSlot وزن را به همه جهات پخش کرده و خیال شما را از مشکلات داشتن کارت گرافیک های سنگین راحت کرده است. استفاده از نسل جدید درایوهای پرسرعت مبتنی بر NVMe Express در تمام مادربوردهای جدید ایسوس در دسترس بوده و نسل دوم رابط USB 3.1 با سرعت شگفت انگیز 10گیگابیت بر ثانیه نیز سریع ترین دستگاه های ذخیره سازی را به این مادربوردها متصل می کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :