آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23525
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1391 11:0
تعداد بازدید : 465

کاربران از مایکروسافت راضی اند

نتایج مطالعه مشترک دو مرکز Reuters و Ipsos نشان داد که بیش از نیمی از ۸۵۳ نفر بین ۱۹ تا ۲۹ ساله ای که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، معتقدند که اوضاع مایکروسافت این روز ها نسبت به یک یا دو سال قبل خیلی بهتر شده است.

همکاران سیستم- به گزارش وب‌سایت solar-panel-reviews، در این نظرسنجی شرکت مایکروسافت موفق شد ۵۰ درصد آرا را به نفع خود جذب کند و در مقابل، تنها ۴۲ درصد جوانان حاضر در نظرسنجی معنقد بودند که فیس‌بوک نسبت به آنچه که قبلا بوده بهتر شده است. در این میان ۴۷ درصد جوانان هم خاطرنشان کردند که از شرایط کنونی شبکه اجتماعی توئیتر نسبت به قبل، راضی‌تر هستند.
شرکت مایکروسافت از مدتی قبل تمرکز بیشتری بر سیستم بازاریابی و تولیدات خود کرده است و رابط کاربری سیستم‌عامل ویندوز آن در رایانه‌های لوحی Surface توانسته است محبوبیت این شرکت را نزد کاربران افزایش دهد. همین امر موجب شد که بیشتر کاربران از فعالیت‌های شرکت مایکروسافت ابراز رضایت کنند.
بیشتر افرادی که در این نظرسنجی حضور داشتند اعلام کردند که اگر مایکروسافت حرکت رو به‌جلوی خود را به همین صورت دنبال کند، می‌تواند رقیب سرسختی چون اپل را از پا درآورد. شرکت مایکروسافت همچنان حاکمیت خود بر بازار جهانی رایانه‌های شخصی را حفظ کرده است و در دیگر فضاهای رقابتی از شرکت‌های بزرگ فناوری عقب مانده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :