آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235094
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396 10:58
تعداد بازدید : 503

27 تا 30 فروردین آینده

نمایشگاه فاینکس 2018 برگزار می شود

فرآیند برگزاری یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با استقبال فعالان بازار سرمایه، بازار پول و صنعت بیمه کلید خورد.

undefined
فناوران- بنا به اعلام ستاد برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018)، این نمایشگاه از 27 تا 30 فروردین سال آینده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، شرکت سهامی نمایشگاه ها 17 هزار مترمربع فضای مفید در اختیار این نمایشگاه قرار داده که تا کنون 15هزار  مترمربع آن به متقاضیان حضور در نمایشگاه اختصاص داده شده است و تا پایان اسفندماه، علاقه مندان می توانند از این فرصت برای ثبت نام در بزرگترین رویداد مالی خاورمیانه استفاده کنند.
در این رویداد تا کنون 359 شرکت ثبت نام کرده اند که تا این لحظه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها با حضور 50 شرکت بیشترین میزان مشارکت در فاینکس 2018 را به خود اختصاص داده اند.
در این نمایشگاه علاوه بر ارکان بازار سرمایه، شرکت های تأمین سرمایه، سبدگردان، مشاور سرمایه گذاری، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، صرافی و لیزینگ، صندوق های نیکوکاری، کارگزاری ها، صندوق های سرمایه گذاری، بیمه ها، ارائه دهنده خدمات مالی و اعتبار سنجی، خدمات آموزشی و پژوهشی، خدمات نرم افزاری، استارت آپ ها، مطبوعات و انتشارات و مشارکت کنندگان بخش بین الملل حضور دارند.
در این دوره از نمایشگاه تلاش شده که بخش های سه گانه مالی (بورس، بانک و بیمه) بتوانند فرآیندهای مشترک بین خود را تسهیل کنند که در این راستا اتاق های گفتگو در جهت هم افزایی ارتباطات صنعت پولی – مالی کشور، طراحی شده است. برنامه هایی چون عصرانه کاری، استندآپ کمدی، فروم های دانشجویی، بومی نو– فین تک، اپلیکیشن موبایلی نمایشگاه برای نخستین بار در این دوره از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اجرایی می شود.
شرکت های علاقه مند به مشارکت در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد می توانند به نشانی
 www.iranfinex.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :