آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234997
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396 10:50
تعداد بازدید : 560

عرضه سیم کارت آذرتل با شعار «سیزینله سیزین دیلده»

شرکت نگین ارتباطات آوا اپراتورمجازی تلفن همراه با برند آذرتل درآذربایجان شرقی، آماده ارایه خدمت به مردم این خطه شد.
undefined
روابط عمومی آذرتل - احمد توکلی مدیرعامل شرکت نگین ارتباط آوا با بیان این نکته که آذرتل برندی اختصاصی درحوزه تلفن همراه برای خطه آذربایجان است گفت: پیش شماره تلفن همراه این برند 099914 انتخاب شده است تا ضمن هماهنگی با شماره های ثابت این استان، معرف زبان دارنده این سیم کارت باشد.
توکلی گفت: آذرتل با برخورداری از امکانات همه شبکه های موجود ارتباطی، سرویسی مطلوب به مشترکین خود ارایه می کند و درآینده نیز سرویس های ارزش افزوده ای برای سیم کارت آذرتل تعریف خواهد کرد تا جذابیت استفاده از سیم کارت با برند اختصاصی آذربایجان از سایر سرویس دهنده ها متمایز و به مراتب بیشتر باشد.
وی گفت: حدود 60 تا 65 درصد جمعیت ایران ترک زبان هستند و سهامداران ما هم ترک زبان بودند که دوست داشتند با باشگاه تراکتورسازی طرحی را آغاز کنیم و ما به عنوان شریک تجاری باشگاه تراکتورسازی طرح سیم کارت های آذرتل را استارت زدیم. بنابراین، برند آذرتل با برخورداری از حمایت طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز خود را موظف می داند به تمام هواداران این تیم سرویسی با بسته های اختصاصی درنظر گرفته و پیشنهادات ویژه ای پیش بینی کند.
توکلی گفت: آذرتل سیم کارت های سازمانی با ویژگی های خیلی خوب به شرکت ها و سازمان ها در آذربایجان شرقی نیز خواهد داد.
مدیرعامل آذرتل افزود: درحال حاضر سیم کارت دایمی آذرتل به قیمت 133 هزارتومان ارایه می شود که 70 هزارتومان بسته های متنوع مکالمه و اینترنت درآن دیده شده است و سیم کارت اعتباری آن  هم به مبلغ 20 هزار تومان در نمایندگی های این شرکت توزیع می شود که علاقه مندان می توانند آدرس نمایندگی های مجاز را از سایت azartel.ir دریافت کنند.
توکلی گفت: مرکز تماس آذرتل به زبان ترکی طراحی شده و به زودی راه اندازی و مخاطبان این برند اختصاصی آذربایجان 
معرفی می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :