آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234957
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396 0:54
تعداد بازدید : 595

روسای کمیسیون افتا، اینترنت و آموزش نصر تهران انتخاب شدند

جلسه انتخابات کمیسیون اینترنت و انتقال داده ها، کمیسیون افتا و کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در دور پنجم هیات مدیره براساس آیین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان برگزار شد.

undefined
فناوران - براساس آیین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن، منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رییس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است.
براساس این آیین نامه، هيات مديره باید يک كانديد به عنوان رياست كميسيون منصوب كند. علاوه بر اين، هيات مديره موظف است حداكثر ظرف يک ماه پس از برگزاري انتخابات كميسيون، فهرست اعضای کمیسیون را نيز به تصويب نهايي برساند. پس از تایید هيات مديره، رییس كميسيون باید از ميان اعضاي كميسيون قائم مقام و دبير كميسيون را معرفی كند.
در این راستا، فعالان متقاضی حضور در کمیسیون اینترنت و انتقال داده ها، افتا و آموزش و پژوهش  که پیش از این آمادگی خود را برای عضویت در کمیسیون فوق به صورت برخط اعلام کرده بودند، به معرفی سوابق و فعالیت حرفه ای خود پرداختند. سپس برگه های رای گیری برای انتخاب اعضا و رییس کمیسیون از میان نامزدها، توزیع شد.
پس از انجام فرایند رای گیری رییس این سه کمیسیون انتخاب شدند. به این ترتیب محمدعلی یوسفی زاده با کسب حداکثر رای و به اتفاق آرا به عنوان رییس کمیسیون اینترنت و انتقال داده ها، بهناز آریا به عنوان رییس کمیسیون افتا و فریبا مهدیون و خلیل بسطامی با کسب اکثریت آرا در جلسه انتخابات اعضای کمیسیون آموزش و پژوهش به عنوان کاندیدا برای تصدی جایگاه  ریاست این کمیسیون انتخاب شدند.
محمدباقر اثنی عشری، رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در این رابطه ضمن بیان توسعه تعامل و ارتباط نزدیک تر هیات مدیره و دبیرخانه سازمان با اعضای صنف گفت: یکی از برنامه ها و اهداف فعالیت هیات مدیره در دوره پنجم، تقویت ارتباط با بدنه صنف و به ویژه اعضای کمیسیون ها به عنوان بازوان تخصصی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران است.
اثنی عشری ادامه داد: هیات مدیره در هر زمان آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات اعضای کمیسیون های سازمان است و در نظر دارد در هر فصل یک گردهمایی با حضور اعضا به منظور شبکه سازی، توسعه و تقویت ارتباط با بدنه صنف برگزار کند.
علی آذرکار دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران نیز در مورد اجرای آیین نامه جدید تشکیل کمیسیون ها در این دوره از فعالیت های هیات مدیره گفت: حفظ چابکی عملکرد سازمان قطعا از طریق کمک و همفکری مستمر با کمیسیون های سازمان امکان پذیر خواهد بود.
آذرکار با بیان تسهیل فضای ارتباطی میان دبیرخانه سازمان و کمیسیون ها در دور جدید گفت: در این دوره تلاش مان بر آن است تا فرایند اداری ارتباط کمیسیون ها با دبیرخانه را تا سر حد ممکن کاهش دهیم. هدف بر این است  تا با این رویکرد علاوه بر تسهیل در انجام فعالیت کمیسیون ها، فعالیت های دبیرخانه و کمیسیون ها هم افزایی بیشتری داشته باشد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :