آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23426
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1391 11:34
تعداد بازدید : 429

بدون تیتر

حسین حبیبی ، مسوول کمیته مزد کانون شوراهای اسلامی کار سراسر کشور با اشاره به جلسه بررسی مزد این کمیته، حداقل دستمزد پیشنهادی کارگران برای سال 92 را یک میلیون و 316 هزار تومان اعلام کرد.

مدیر اداره بررسی‌ها‌ و سیاست‌های اقتصادی بانک‌ مرکزی گفت: پیش‌فروش سکه بهار آزادی از روز سه شنبه هشت اسفند ماه در شعب بانک تجارت با نرخ 18 درصد پایین‌تر از قیمت بازار آغاز می‌شود و مردم می‌توانند صرفا یک بار و حداکثر تا سقف 10 قطعه سکه نیم‌بهار آزادی یا پنج قطعه سکه تمام بهار آزادی پیش‌خرید کرده و پس از شش ماه سکه‌های خویش را دریافت کنند.
سيدمهدي ميرابوطالبي معاون امور بين‌الملل اتاق بازرگاني ايران در جلسه ديدار سفراي کشورهاي آفريقايي با رييس بخش خصوصي گفت: به منظور توسعه روابط ايران با کشورهاي آفريقايي پيشنهاد تاسيس بانک خصوصي اين کشورها در ايران و همچنين حضور بانک‌هاي خصوصي ما در کشورهاي آفريقايي ارایه شده است.
عباس معمارنژاد، رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: در 11 ماه امسال 3/48 میلیارد دلار واردات و ۳۷میلیارد و ۶۹۳ میلیون دلار صادرات غیرنفتی انجام شده است که از نظر وزنی 5/1 درصد افزایش و از نظر ارزشی چهار درصد کاهش یافته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :