آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23422
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1391 11:24
تعداد بازدید : 562

ال جی 15 ميليون Optimus سری L فروخت

شرکت ال جی اعلام کرد که در طول دو ماه گذشته با فروش یک گوشی اپتیموس سری L در هر ثانیه، در مجموع 15 میلیون از این سری گوشی های هوشمند خود را به فروش رسانده است.

فناوران- از زمان عرضه سری L گوشی‌های ال‌جی برای نخستین بار در کنگره جهانی موبایل (MWC) سال 2012، اپتیموس‌های سری L مورد توجه افراد علاقه‌مند به گوشی‌های هوشمند با طراحی متفاوت و خاص، قرار گرفته است.
در طول سال‌جاری ال‌جی نسل جدید گوشی‌های Optimus خود را با طراحی جدید L-Style و قابلیت‌های پیشرفته‌تر، در جریان برگزاری کنگره جهانی موبایل MWC 2013 به نمایش خواهد گذاشت.
نسل دوم اپتیموس‌های سری L پیرو ساختار و طراحی سری نخست این گوشی‌ها بوده و بهترین تجربه کاربری را مانند دیگر گوشی‌های هوشمند ال‌جی در اختیار کاربران قرار می‌دهند.
اپتیموس‌های جدید L5II, L3II و L7II دارای همان طراحی یکپارچه نسل اول به همراه برش‌های لیزری دقیق و نور LED هوشمند در اطراف دکمه Home دستگاه هستند.
به گفته مدیر ارشد ال‌جی در این بخش، موفقیت اپتیموس‌های سری L، گواهی بر این ادعاست که در بازار برای گوشی‌های هوشمند با قیمت متعادل و طراحی منحصربه‌فرد، تقاضا وجود دارد.
ال‌جی معتقد است با عرضه نسل دوم اپتیموس‌های سری L و گسترش فلسفه طراحی سری نخست این گوشی‌ها، موفقیت چشمگیر دیگری کسب خواهد کرد.
گفتنی است که از “نسل جدید گوشی‌های اپتیوس‌های سری L” در کنگره جهانی موبایل 2013، در ماه فوریه پرده‌برداری خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :