آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23417
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1391 11:15
تعداد بازدید : 414

ضرورت بهره گیری از راهکارهای تشکل ها

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرایط کنونی کشور از وضعیت متفاوتی نسبت به سال های قبل برخوردار است و برای مدیریت مناسب بر بازار باید با بهره گیری از راهکارهای تشکل ها و ذی نفعان در این رابطه بهره برد.

شبکه اطلاع‌رسانی وزارت صنعت- محمدصادق مفتح افزود: باز مهندسی نظام اقتصادی، خصوصا در بخش تولید و تجارت همگام با اعمال فشارهای خارجی و تحریم‌ها مورد توجه این وزارت‌خانه قرار دارد.
وی افزود: فرصت مناسبی است تا با توجه به شرایط ویژه کشور که به دلیل اعمال برخی فشارها و تحریم‌ها ‌ با بهره‌گیری از نظرات و دیدگاه‌های کارشناسانه مدیریت مطلوب‌تری را به مورد اجرا گذاریم.
مفتح گفت: مدیریت کلان اقتصادی کشور تحت شرایط به وجود آمده، دست‌خوش تغییراتی در برنامه‌ریزی‌ها شده و اکنون ثبت سفارش کالاها به دلیل برخی ملاحظات در شرایط کنونی از تعریف و شرایط متفاوتی نسبت به سال‌های قبل بهره‌مند است.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور اجرایی با تاکید بر این مطلب که بازسازی روابط اقتصادی، ‌صنعتی و تجاری کشور با توجه به شرایط حاضر نباید از نظرها دور باشد افزود: این شرایط می‌طلبد تا با نگاهی عمیق و کارشناسانه به مسایل حوزه اقتصاد، ‌صنعت و معدن، ‌تجارت و تنظیم بازار بیندیشیم.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :