آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23408
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1391 11:4
تعداد بازدید : 410

قطع سیم کارت های بلا استفاده تالیا

خط آن دسته از مشترکان تالیا که بیش از 12 ماه از سیم کارت خود استفاده نکرده اند از 20 اسفند ماه امسال قطع خواهد شد.

فناوران- شرکت گسترش ارتباطات تالیا امروز از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار به انتشار اطلاعیه‌ای اقدام و در قالب آن اعلام کرده است از 20 اسفند ماه امسال نسبت به واگذاری سیم‌کارت‌هایی که بلااستفاده مانده‌اند اقدام خواهد کرد.
در متن آگهی این شرکت این‌گونه اعلام شده است «با توجه به استقبال گسترده از سیم‌کارت‌های جدید، شرکت گسترش ارتباطات تالیا مجری شبکه تلفن همراه تالیا قصد دارد تا به منظور استفاده بهینه از شبکه خود، سیم‌کارت‌های غیرفعال را که بیش از 12 ماه از خاموشی آنها می‌گذرد، شناسایی و به سایر متقاضیان واگذار کند.لذا مشترکانی که قصد استفاده از سیم‌کارت‌های خود را دارند، تا تاریخ 91/12/20 فرصت خواهند داشت تا با افزایش اعتبار و برقراری تماس، برای فعال‌سازی مجدد سیم‌کارت اقدام کنند.
همچنین در این اطلاعیه این‌گونه وعده داده شده که به پاس همراهی شما، تالیا به زودی با طرح‌های ویژه قدران شما یاران همیشگی خواهد بود.
علاوه بر این از کاربران سیم‌کارت‌های تالیا خواسته شده است: برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.taliya.ir مراجعه و یا با شماره 999 از طریق خطوط تالیا و 09329990000 از سایر خطوط تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :