آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233908
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396 10:12
تعداد بازدید : 995

پست سرویس های تجارت الکترونیکی را توسعه می دهد

مدیر عامل شرکت پست ایران درباره حضور رقبا در بازار پستی کشور گفت: جذب بازارهای جدید و با ارزش افزوده در دستور کار شرکت پست ایران قرار دارد.
undefined
شرکت پست-  حسین نعمتی در مراسم معارفه مدیر کل پست استان خراسان رضوی با بیان اینکه سرعت هوشمندسازی در بخش پستی رضایت بخش است، گفت: البته سرعت هوشمندسازی باز هم باید افزایش پیدا کند و شیوه های سنتی حذف و روش های هوشمند جایگزین شود، علاوه بر این اگر به دنبال ارتقای جایگاه سازمانی هستیم باید با بهره گیری از مجموعه قوی و منسجم شبکه پستی این مهم را محقق کنیم.
رییس هیات مدیره شرکت پست ایران در ادامه گفت: شبکه پستی کشور نیرومحور است، به همین جهت باید از انعقاد قراردادهایی که موجب مستهلک شدن شبکه، فرسایش نیروی انسانی و سایر دارایی ها می شود، جلوگیری کرد.
نعمتی همچنین به موضوع حضور رقبا در عرصه ارایه خدمات پستی پرداخت و گفت: باید جذب بازارهای جدید و با ارزش افزوده را در دستور کار قرار دهیم و با استفاده از سرمایه هایی مانند استفاده از  قابلیت ها و ظرفیت های اساسنامه جدید، توسعه خدمات از طریق ارایه سرویس های مبتنی بر بانک های اطلاعاتی موجود و تجارت الکترونیک را بیش از پیش مورد توجه قرار داده و برای آن برنامه ریزی کنیم.
وی همچنین فلسفه وجودی همکاران و مدیران در شرکت پست را ارایه خدمات مطلوب و مورد نیاز جامعه عنوان کرد و افزود: این موضوع بارها از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد تاکید قرار گرفت و در استان خراسان رضوی نیز با توجه به پتانسیل های موجود اعم از نیروهای انسانی فرهیخته و با تجربه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.رییس هیات مدیره شرکت ملی پست ایران گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توجه به ارتقای سطح معیشت کارکنان را جزو اولویت های اصلی خود می داند که البته این موضوع منوط به عملکرد تک تک همکاران در سطح کشور نیز است.
وی استفاده از توان بانوان و جوانان خلاق، نوآور و دارای پشتوانه های علمی و عملی در امور مدیریتی را مورد تاکید قرار داد و این موضوع را از سیاست های مهم دولت برشمرد و تغییرات مدیریتی در سطح کشور را نیز برگرفته از همین رویکرد ارزیابی کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :